Trwa ładowanie...

Krupa o finale "Top Model": "To jest program na żywo i wpadki się zdarzają"

Internauci wciąż żyją tym, co wydarzyło się w finałowym odcinku "Top Model". Wpadka Joanny Krupy jest szeroko komentowana, a modelka postanowiła zabrać głos.

Share
Krupa o finale "Top Model": "To jest program na żywo i wpadki się zdarzają"
Źródło: Instagram.com
d17fk8p

Jak zawsze w finale "Top Model" o kontrakt z agencją modelek walczyło troje finalistów. Tym razem byli to Anna Markowska, Kasia Szklarczyk i Hubert Gromadzki.

W połowie odcinka Joanna Krupa miała ogłosić, kto z tej trójki nie powalczy już o zwycięstwo w programie. Na scenie zapanowała niezręczna cisza. Modelka była zdezorientowana i chwilę wstrzymywała się z ogłoszeniem wyniku. Na telebimach pojawiły się już zdjęcia Kasi i Huberta (co oznaczało, że oni przechodzą dalej), a Krupa wciąż nie powiedziała, że Ania odpada.

Po kilkudziesięciu sekundach gwiazda w końcu powiedziała: - O Jezu sorry, kochanie. Ania, ty odpadasz.

d17fk8p

W rozmowie z WP Gwiazdy, Joanna Krupa wytłumaczyła zaistniałą sytuację.

- Pomyłka nastąpiła ze względu na błąd techniczny. "Top Model" to program na żywo i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Właśnie dlatego tak stresuję się występami live - powiedziała.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

W programach rozrywkowych emitowanych na żywo takie rzeczy zdarzały się bardzo często. A Joanna Krupa jest tak uroczą prowadzącą, że możemy jej wybaczyć wszystko!

d17fk8p

Zgadzacie się z nami?

ZOBACZ TAKŻE: Krupa promuje "Top Model" posyłając fotografom buziaczki

d17fk8p

Podziel się opinią

Share
d17fk8p
d17fk8p