TVN szykuje konkurencję dla "Naszego nowego domu". Dowbor komentuje

Dorota Szelągowska rywalizuje z Katarzyną Dowbor?
Dorota Szelągowska rywalizuje z Katarzyną Dowbor?
Źródło zdjęć: © ONS
Magdalena Sawicka

15.06.2020 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska startuje z programem, który nie będzie typowym wnętrzarskim formatem. Nowe show TVN łudząco przypomina wieloletni hit Polsatu "Nasz nowy dom". Co na to Katarzyna Dowbor?

Mogłoby się wydawać, że w temacie wnętrzarskich programów Dorota Szelągowska zrobiła już wszystko. Ma ich już kilka na koncie, a do najsłynniejszych należą: "Dorota inspiruje”, "Dorota was urządzi" i "Domowe rewolucje". Okazuje się jednak, że gwiazda TVN nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W lipcu rozpoczyna kręcenie zupełnie nowego show, które będzie podobne do programu konkurencyjnej stacji.

Szelągowska to ekspertka od problematycznych wnętrz, które odmienia na zaproszenie właścicieli mieszkań. Teraz domy uczestników zostaną wyremontowane w ramach niespodzianki, a bohaterowie będą wybierani według nietypowego klucza. "Szukamy kogoś cudownego, mądrego, kto robi wiele dla innych, ale zapomina o sobie. [...] Zgłaszajcie proszę ludzi, którzy zrobili dla Was coś dobrego, albo dla innych i zasługują na to, aby w końcu ktoś pomógł im" – informowała niedawno.

Ponoć zgłoszenia spłynęły w zastraszającym tempie, a do programu zgłosiły się setki osób. Wiele wskazuje na to, że nowy format TVN-u ma szansę zostać hitem, bo obok remontu pojawi się emocjonująca historia bohaterów.

Przed podobnym wyzwaniem od lat staje Katarzyna Dowbor, która odwiedza rodziny mieszkające w dramatycznych warunkach. Remont w programie "Nasz nowy dom", to bardzo często ich jedyna szansa na lepsze życie. "Nie jest to łatwe zadanie, również emocjonalnie. Stykamy się ze szczególnymi, nieraz bardzo trudnymi sytuacjami. O pewnych rzeczach nie możemy mówić dla dobra tych rodzin, a bardzo nas bolą" - powiedziała Dowbor w rozmowie z "Fleszem".

Do tej pory "Nasz nowy dom” był jedynym takim programem w Polsce, co gwarantowało mu liczną i wierną grupę odbiorców. O dziwo, Dowbor kompletnie nie boi się konkurencji ze strony Szelągowskiej. - Życzę jej powodzenia i bardzo się cieszę, że takie programy powstają. Im jest ich więcej, tym więcej szczęśliwych ludzi będzie wokół – przyznała tygodnikowi.

Gwiazdę TVN i jej ekipę czeka niełatwe zadanie. Miejmy nadzieję, że nowy program odmieni życie wielu rodzin, podobnie jak robi to "Nasz nowy dom" Katarzyny Dowbor.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także