ycipk-6soyf4

TVN liderem oglądalności. Najpopularniejsze programy w konkurencyjnych stacjach

W listopadzie widzowie najchętniej oglądali TVN. Wśród hitów miesiąca znalazły się jednak formaty innych stacji. Największą oglądalność odnotował bowiem serial "M jak miłość" TVP2, mecze piłki nożnej emitowane oraz reality-show "Rolnik szuka żony" Jedynki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jubileuszowe logo TVN
Jubileuszowe logo TVN (Facebook.com)
ycipk-6soyf4

Według danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, w listopadzie najchętniej oglądaną stacją telewizyjną był TVN, który awansował z trzeciej pozycji. Na drugie miejsce spadł Polsat, natomiast na trzeciej lokacie uplasowała się Jedynka, która wcześniej była drugą najczęściej oglądaną stacją. Poza podium znalazła się Dwójka.

W listopadzie największą publiczność zgromadził serial "M jak miłość". Drugi był mecz piłki nożnej pomiędzy Polską, a Urugwajem. Trzecią pozycję zajął towarzyski pojedynek Polaków z Meksykanami. Czwartym najchętniej oglądanym formatem było reality-show "Rolnik szuka żony", zaraz za nim uplasował się medyczny serial "Na dobre i na złe".

Facebook.com
Podziel się
ycipk-6soyf4

Najchętniej oglądanym programem informacyjnym był "Teleexpress" Jedynki. Jak zauważyły Wirtualnemedia.pl, to już 8 topowa pozycja w rankingu tego magazynu. Na kolejnym miejscu znalazły się "Fakty" TVN-u oraz "Wiadomości" TVP1. Najchętniej ogladane programy emituje Telewizja Polska. Wśród 20 najpopularniejszych formatów 18 należy do TVP1 i TVP2.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-6soyf4

ycipk-6soyf4
ycipk-6soyf4