Wiadomo już, co z sylwestrem. TVN i Polsat podjęły decyzję

TVP co roku organizuje sylwestra w Zakopanem
TVP co roku organizuje sylwestra w Zakopanem
Źródło zdjęć: © akpa

20.10.2020 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W związku z pandemią koronawirusa imprezy sylwestrowe w Warszawie i Chorzowie zostały odwołane. TVP jeszcze nie podjęła decyzji co do Zakopanego.

W tym roku miasto Warszawa postanowiło nie organizować plenerowej imprezy sylwestrowej. W związku z tym nie będzie też transmisji w TVN. Karolina Gałecka, rzecznik Urzędy m.st. Warszawy, w rozmowie z PAP powiedziała: - W związku z obecną sytuacją epidemiczną w tym roku miejski sylwester się nie odbędzie. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze.

TVN odwołał w tym roku już kilka imprez plenerowych, w tym "Projekt Plaża".

Z powodu pandemii nie odbędzie się również "Sylwestrowa Moc Przebojów" na Stadionie Śląskim w Chorzowie, którą transmitował Polsat. - W obecnej sytuacji organizowanie jakichkolwiek imprez plenerowych mających odbyć się w najbliższej przyszłości jest po prostu niemożliwe - mówi Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

Zarówno TVN, jak i Polsat zapewniają, że przygotują coś specjalnego dla widzów w noc sylwestrową. Z kolei TVP, która w poprzednich latach organizowała sylwestra w Zakopanem, nie podjęła jeszcze decyzji, czy w tym roku zorganizuje jakąś imprezę.

W tym roku z pewnością wiele osób ze względów bezpieczeństwa wybierze spędzanie sylwestra w domu przed telewizorem. Nadawcy będą mieli okazję zawalczyć o widza.

TVP, mimo pogarszającej się sytuacji i apeli lekarzy i epidemiologów, by powstrzymać gromadzenie się ludzi, nadal organizuje imprezy plenerowe. 18 października w Wadowicach, które znajdują się w czerwonej strefie, odbył się koncert papieski.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (82)
Zobacz także