Talent ShowTVN docenia swoje gwiazdy. Zarobki w "Mam Talent" robią wrażenie!

TVN docenia swoje gwiazdy. Zarobki w "Mam Talent" robią wrażenie!

TVN docenia swoje gwiazdy. Zarobki w "Mam Talent" robią wrażenie!
Źródło zdjęć: © AKPA
Urszula Korąkiewicz

13.03.2017 13:50, aktual.: 26.05.2017 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola mają powody do zadowolenia. W nadchodzącym, jubileuszowym sezonie szykują się podwyżki, więc mogą zgarnąć za niego naprawdę pokaźne sumy.

TVN przygotowuje się do jubileuszowej, dziesiątej edycji. Program, który zadebiutował w 2008 roku, wciąż cieszy się popularnością wśród publiczności. Dziewiąta edycja miała średnio 3,04 mln widzów, czyli o 70 tys. więcej niż ósma, a TVN był zdecydowanym liderem w trakcie emisji. Jak sugeruje „Super Express”, stacja najwidoczniej postanowiła nagrodzić gwiazdy show i zafundować im spore podwyżki.

Jak wynika z informacji tabloidu, jurorzy w jubileuszowej edycji mogą zarobić nawet o 10 proc. Więcej niż poprzednio. Najwięcej zyskały jurorki, które są w programie od początku. Agnieszka Chylińska, która zarabiała ostatnio 20 tys. zł za odcinek, ma dostać 3 tys. więcej, czyli w efekcie za cały sezon zgarnie nawet 300 tys. Małgorzata Foremniak z kolei zarobi 150 tys. (około 11,5 tys. za odcinek), a nie 130 tys., jak poprzednio. Wynagrodzenie Agustina Egurroli (który dołączył w szóstej edycji) natomiast wzrośnie z 75 tys. do 85 tys. (około 6,5 tys. za odcinek).
Zobacz: Mam talent!

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (60)
Zobacz także