ycipk-2z5h72

TVN docenia swoje gwiazdy. Zarobki w "Mam Talent" robią wrażenie!

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola mają powody do zadowolenia. W nadchodzącym, jubileuszowym sezonie szykują się podwyżki, więc mogą zgarnąć za niego naprawdę pokaźne sumy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVN docenia swoje gwiazdy. Zarobki w "Mam Talent" robią wrażenie!
(AKPA)
ycipk-2z5h72

TVN przygotowuje się do jubileuszowej, dziesiątej edycji. Program, który zadebiutował w 2008 roku, wciąż cieszy się popularnością wśród publiczności. Dziewiąta edycja miała średnio 3,04 mln widzów, czyli o 70 tys. więcej niż ósma, a TVN był zdecydowanym liderem w trakcie emisji. Jak sugeruje „Super Express”, stacja najwidoczniej postanowiła nagrodzić gwiazdy show i zafundować im spore podwyżki.

Jak wynika z informacji tabloidu, jurorzy w jubileuszowej edycji mogą zarobić nawet o 10 proc. Więcej niż poprzednio. Najwięcej zyskały jurorki, które są w programie od początku. Agnieszka Chylińska, która zarabiała ostatnio 20 tys. zł za odcinek, ma dostać 3 tys. więcej, czyli w efekcie za cały sezon zgarnie nawet 300 tys. Małgorzata Foremniak z kolei zarobi 150 tys. (około 11,5 tys. za odcinek), a nie 130 tys., jak poprzednio. Wynagrodzenie Agustina Egurroli (który dołączył w szóstej edycji) natomiast wzrośnie z 75 tys. do 85 tys. (około 6,5 tys. za odcinek).
Zobacz: Mam talent!

ycipk-2z5h72

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2z5h72

ycipk-2z5h72
ycipk-2z5h72