Trwa ładowanie...

Trzeci sezon "Oli w trasie"

Share
Trzeci sezon "Oli w trasie"
Źródło: TTV
d281jju

„Przez dwa lata Ola pokonała tysiące kilometrów i wciąż gna ją ciekawość nowych miejsc. Znów ostro ruszy w Polskę, by pokazać prawdę o spotykanych ludziach i miejscach. Jestem przekonana, że formuła programu przypadnie widzom do gustu i zyska nowych wielbicieli Oli” - zapowiada Lidka Kazen, dyrektor programowy TTV.

Uwaga Fani programu! Kiedy usłyszycie w eterze: „Sprawdzam radio, jak mnie słychać?” bądźcie pewni, że Ola wróciła i jak zwykle będzie zaskakująco. Nowe miejsca, ludzie i smaki w odświeżonym programie „Ola w trasie” na antenie TTV.

„Nowa seria to nowy styl. Prawda o ludziach i miejscach. Moje rozmowy przez CB Radio są niczym przesłuchanie, dzięki czemu zbieram najciekawsze informacje. Takich rozmów nie usłyszysz nigdzie indziej. Będzie wzruszająco, szokująco, a czasem nawet tajemniczo i dziwnie. Odkryję dla Was nowe trasy, miejsca z całą ich unikalnością. To moje nowe zadanie, byście poczuli się ze mną jak w trasie, mimo, że będziecie siedzieć na kanapie!” – zachęca widzów Ola Kutz.

d281jju

Czym zaskoczy Aleksandra Kutz w nowym sezonie? Jesteśmy przekonani, że absolutnie wszystkim – o czym będzie się można przekonać w każdy piątek o 22:30.

* Premiera rozpędzonej „Oli w trasie” już od 6 o godz. 22.30 na antenie TTV.*

d281jju

Podziel się opinią

Share
d281jju
d281jju