Trwa ładowanie...
ycipk-4hhe7s
ycipk-4hhe7s

W trasie - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-4hhe7s

Prowadząca Aleksandra Kutz, co tydzień nawija kolejne setki kilometrów na koła redakcyjnego auta TTV. Jest kobietą za kierownicą, kobietą w trasie. Wraz z nią jeździmy przez Polskę, spotykając ciekawych ludzi, odwiedzając interesujące miejsca.

Ola żyje drogą, którą pokonuje. Przez CB radio kontaktuje się z innymi kierowcami, którzy podpowiadają jej jak ominąć korek, gdzie warto wpaść na schabowego i co ciekawego znajduje się w okolicy.

Oli, jak to stuprocentowej kobiecie, zdarzają się "babskie" przygody: zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, przebita opona. Ola potrafi też "zgubić się" na prostej drodze. Z kobiecym wdziękiem radzi sobie jednak przeciwnościami.

Prowadząca sporadycznie umawia się na swojej trasie ze znanymi postaciami. Rozmawia z nimi nie o życiu gwiazd, ale o życiu w trasie, ponieważ są to osoby, które większość swojego życia spędzają właśnie w drodze.

Miejsca, które według Oli gwarantują odpowiednią jakość usług są honorowane specjalnym certyfikatem. Certyfikatem, którym warto się pochwalić przed innymi użytkownikami drogi.

ycipk-4hhe7s

Każdy odcinek programu opisuje inną trasę, podpowiada kierowcom gdzie można dobrze zjeść, jakich miejsc lepiej unikać, gdzie warto skręcić z głównej drogi, by coś ciekawego zobaczyć.

ycipk-4hhe7s
ycipk-4hhe7s