Trwa ładowanie...
djl1x13

W trasie

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Prowadząca Aleksandra Kutz, co tydzień nawija kolejne setki kilometrów na koła redakcyjnego auta TTV. Jest kobietą za kierownicą, kobietą w trasie. Wraz z nią jeździmy przez Polskę, spotykając ciekawych ludzi, odwiedzając interesujące miejsca.

Ola żyje drogą, którą pokonuje. Przez CB radio kontaktuje się z innymi kierowcami, którzy podpowiadają jej jak ominąć korek, gdzie warto wpaść na schabowego i co ciekawego znajduje się w okolicy.

Oli, jak to stuprocentowej kobiecie, zdarzają się "babskie" przygody: zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, przebita opona. Ola potrafi też "zgubić się" na prostej drodze. Z kobiecym wdziękiem radzi sobie jednak przeciwnościami.

Prowadząca sporadycznie umawia się na swojej trasie ze znanymi postaciami. Rozmawia z nimi nie o życiu gwiazd, ale o życiu w trasie, ponieważ są to osoby, które większość swojego życia spędzają właśnie w drodze.

Miejsca, które według Oli gwarantują odpowiednią jakość usług są honorowane specjalnym certyfikatem. Certyfikatem, którym warto się pochwalić przed innymi użytkownikami drogi.

Każdy odcinek programu opisuje inną trasę, podpowiada kierowcom gdzie można dobrze zjeść, jakich miejsc lepiej unikać, gdzie warto skręcić z głównej drogi, by coś ciekawego zobaczyć.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djl1x13
djl1x13
djl1x13