Trwa ładowanie...

Top of the Top Sopot Festival 2019: Filip Chajzer przeprosił za swój komentarz

Filip Chajzer odniósł się do swojego niestosownego komentarza po występie Kayah na scenie w Operze Leśnej. Dziennikarz przeprosił.

Top of the Top Sopot Festival 2019: Filip Chajzer przeprosił za swój komentarzŹródło: ons.pl, fot: ons.pl
d3rj67b
d3rj67b

Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival 2019 prowadzili Filip Chajzer i Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarz zaliczył wpadkę, która oburzyła widzów. Tuż po występie Kayah rzucił niestosowny komentarz: - Ale ona się dobrze trzyma.

Widzowie przez chwilę nie wierzyli w to, co usłyszeli.

ZOBACZ TAKŻE: Chajzer mędrkuje nad karierą Magdy: "Mogłaby poprowadzić cykl w "Dzień Dobry TVN""

Zdaje się, że Chajzer nieświadomie rzucił tekstem, który mógł urazić artystkę. Dzień po odniósł się do sytuacji w mediach społecznościowych. Nazwał siebie "mistrzem przypału".

d3rj67b

- Czytam komentarze z wczoraj i widzę, że oprócz dylematu szwedzko-szwajcarskiego i afery wiecznego mistrza przypału, który powiedział, że Kayah świetnie się trzyma (...) bez grama złej intencji, ślicznie wyglądała i doskonale śpiewała, a że mówiliśmy o 20 rocznicy wydania płyty z Bregovicem to tak skonstruowałem ten komplement - tłumaczy.

- Pałka ze mnie. Przepraszam Kasiu, uwielbiam zawsze - dodał.

- Bohaterką wieczoru numer 3 była moja marynarka znaleziona przez stylistkę w czeluściach londyńskich salonów z ciuchami za pierdyliony. Marynarkę odkupiłem i wystawiam na aukcję "Allegro" dla Powstańców Będziecie licytować? Myślę że w takim fatałachu każdy facet będzie się trzymać zawsze" - napisał dziennikarz i zamknął dyskusję o wpadkach.

d3rj67b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rj67b