Trwa ładowanie...

Top of the Top Sopot Festival 2019. Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak na wizji

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła na żywo Top of the Top Sopot Festival 2019. Nie obyło się bez wpadki i uszczypliwości ze strony współgospodarza – Filipa Chajzera.

Share
Top of the Top Sopot Festival 2019. Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak na wizjiŹródło: East News
d2hut5b

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami. Błędy popełniają nawet najbardziej doświadczeni dziennikarze. Nie ominęło to też Agnieszki Woźniak-Starak. Prowadząca Top of the Top Sopot Festival 2019 zaliczyła wpadkę. Podczas przedstawiania jednego z wykonawców Woźniak-Starak pomyliła nazwy dwóch brzmiących podobnie europejskich krajów – Szwajcarię oraz Szwecję.

Całe zamieszanie wywołał Luca Hänni. 25-letni piosenkarz pochodzi ze Szwajcarii, a muzyczną karierę rozpoczął w 2012 r. Wtedy wziął udział w konkursie talentów "Deutschland sucht den Superstar", po którym udało mu się wydać płytę. W 2019 roku Luca Hänni reprezentował Szwajcarię w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji, na którym zajął 4. miejsce.

East News
Źródło: East News

Do Polski Hänni przyjechał, aby powalczyć o nagrodę główną Top of the Top Sopot Festival 2019, czyli Bursztynowego Słowika. Wystąpił z taneczny utworem "She Got Me".

d2hut5b

Agnieszka Woźniak-Starak po występie 25-latka przeprosiła go za swoją pomyłkę. Filip Chajzer skomentował całą sytuację w humorystyczny sposób: - Podkreślamy, że wykonawca wróci samolotem do Zurychu, nie do Sztokholmu. Obruszona Woźniak-Starak odparła: - Nie musisz mi tego wytykać.

d2hut5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hut5b
d2hut5b