Top of the Top Sopot Festival 2019. Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak na wizji

Top of the Top Sopot Festival 2019. Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak na wizji
Źródło zdjęć: © East News

14.08.2019 21:55, aktual.: 15.08.2019 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła na żywo Top of the Top Sopot Festival 2019. Nie obyło się bez wpadki i uszczypliwości ze strony współgospodarza – Filipa Chajzera.

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami. Błędy popełniają nawet najbardziej doświadczeni dziennikarze. Nie ominęło to też Agnieszki Woźniak-Starak. Prowadząca Top of the Top Sopot Festival 2019 zaliczyła wpadkę. Podczas przedstawiania jednego z wykonawców Woźniak-Starak pomyliła nazwy dwóch brzmiących podobnie europejskich krajów – Szwajcarię oraz Szwecję.

Całe zamieszanie wywołał Luca Hänni. 25-letni piosenkarz pochodzi ze Szwajcarii, a muzyczną karierę rozpoczął w 2012 r. Wtedy wziął udział w konkursie talentów "Deutschland sucht den Superstar", po którym udało mu się wydać płytę. W 2019 roku Luca Hänni reprezentował Szwajcarię w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji, na którym zajął 4. miejsce.

Obraz
© East News

Do Polski Hänni przyjechał, aby powalczyć o nagrodę główną Top of the Top Sopot Festival 2019, czyli Bursztynowego Słowika. Wystąpił z taneczny utworem "She Got Me".

Agnieszka Woźniak-Starak po występie 25-latka przeprosiła go za swoją pomyłkę. Filip Chajzer skomentował całą sytuację w humorystyczny sposób: - Podkreślamy, że wykonawca wróci samolotem do Zurychu, nie do Sztokholmu. Obruszona Woźniak-Starak odparła: - Nie musisz mi tego wytykać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także