Trwa ładowanie...

"Top Model" z coraz większą liczbą widzów

Tegoroczna edycja programu "Top Model" ma większą średnią liczbę widzów od poprzedniej o ćwierć tysiąca. Program ogląda najwięcej ludzi z kategorii wiekowej 16-49.

"Top Model" z coraz większą liczbą widzówŹródło: Instagram.com
d2vsmz4

Siódma edycja show przyciąga przed telewizory średnio 1,6 mln widzów. Tej jesieni największą oglądalność miał epizod z 10 września - obejrzało go 1,74 mln osób.

Dzięki takim wynikom TVN ma 12,7 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 19,16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 (tutaj jest liderem) i 15,92 proc. w grupie 16-59. Całościowo telewizja jest na drugim miejscu - w trakcie emisji "Top Model" większy udział w rynku u wszystkich widzów ma TVP2, która w tym czasie nadaje kulisy serialu "M Jak miłość" i "Magazyn Expressu Reporterów".

Dane zostały opracowane przez grupę Nielsen Audience Measurement i portal wirtualnemedia.pl.

d2vsmz4

"Top Model" to program poszukujący i promujący przyszłe modelki i modeli. Męzczyźni mogą brać udział od czwartej edycji. Pierwszy odcinek polskiej wersji programu został wyemitowany 8 września 2010 r. Prowadzącymi są Joanna Krupa i Michał Piróg. Show jest emitowane w każdy poniedziałek o 21:30 na antenie TVN.

d2vsmz4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vsmz4