Qaqwqwrqw

"Top Model" z coraz większą liczbą widzów

Tegoroczna edycja programu "Top Model" ma większą średnią liczbę widzów od poprzedniej o ćwierć tysiąca. Program ogląda najwięcej ludzi z kategorii wiekowej 16-49.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Top Model" przyciąga przed ekrany młodych widzów
"Top Model" przyciąga przed ekrany młodych widzów (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

Siódma edycja show przyciąga przed telewizory średnio 1,6 mln widzów. Tej jesieni największą oglądalność miał epizod z 10 września - obejrzało go 1,74 mln osób.

Dzięki takim wynikom TVN ma 12,7 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 19,16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 (tutaj jest liderem) i 15,92 proc. w grupie 16-59. Całościowo telewizja jest na drugim miejscu - w trakcie emisji "Top Model" większy udział w rynku u wszystkich widzów ma TVP2, która w tym czasie nadaje kulisy serialu "M Jak miłość" i "Magazyn Expressu Reporterów".

Dane zostały opracowane przez grupę Nielsen Audience Measurement i portal wirtualnemedia.pl.

Qaqwqwrqw

"Top Model" to program poszukujący i promujący przyszłe modelki i modeli. Męzczyźni mogą brać udział od czwartej edycji. Pierwszy odcinek polskiej wersji programu został wyemitowany 8 września 2010 r. Prowadzącymi są Joanna Krupa i Michał Piróg. Show jest emitowane w każdy poniedziałek o 21:30 na antenie TVN.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw