Trwa ładowanie...

"Top Model" 7 sezon: Siostry Oliferuk – polskie blond Kardashianki?

Do najnowszej edycji "Top Model" zgłosiły się siostry Oliferuk. Dowiedz się, kim są "polskie Kardashianki": Violet, Angel i Anna.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Top Model" 7 sezon:  Siostry Oliferuk – polskie blond Kardashianki?Źródło: Instagram.com
d1ju4ca
d1ju4ca

Do nowej edycji "Top Model" zgłosiły się trzy rodzone siostry – Violet, Angel i Anna Oliferuk, które na co dzień mieszkają w Los Angeles. Polki wyemigrowały do Stanów Zjednoczonych z Bielska Podlaskiego zaraz po skończeniu studiów. W LA prowadzą… własną firmę farmaceutyczną.

Siostry Oliferuk – osiągnięcia

Warto zwrócić uwagę na fakt, że jeszcze przed polską edycją "Top Model” siostry próbowały swoich sił w show-biznesie. Angel pracowała już w modelingu, a nawet dostała się do konkursu Top Model Worldwide w Wielkiej Brytanii, natomiast Violet ponoć ma talent wokalny.

Siostry Oliferuk w „Top Model 7”

Siostry przeszły pomyślnie pierwszy etap rekrutacji pomimo swojego wieku. Najmłodsza z nich Violet ma 29 lat, a bliźniaczki Anna i Angel są w wieku 34, czym znacznie wyróżniają się na tle pozostałych uczestniczek. Wiadomo, że dziewczyny wywarły duże wrażenie na Joannie Krupie, która okazała się ich sąsiadką. Należy podkreślić, że siostry Oliferuk prowadzą w Los Angeles bujne życie towarzyskie i poznały już wiele gwiazd światowego formatu jak Jennifer Lopez czy Sylvester Stallone. Ich zdaniem Hollywood to miejsce, w którym „można marzyć naprawdę”. Wierzą, że granica wieku już nie obowiązuje. W swojej wypowiedzi dziewczyny podkreśliły, że „kochają zwierzęta i karmić bezdomnych ludzi”. Czy technika na „dobre serce” pozwoli im przejść do kolejnego etapu?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ju4ca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ju4ca