Trwa ładowanie...

Uczestnik pokłócił się z Krupą. Interweniowała Małgorzata Rozenek

8. odcinek "Top Model" był pełen emocji. W programie gościnnie wystąpili m.in. Klaudia El Dursi, Jakob Kosel, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Jednak największym przeżyciem dla uczestników było spotkanie z ich rodzinami.

Co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Top Model"?Co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Top Model"?Źródło: ONS, fot: Daniel Wysocki
d137wal
d137wal

Na początku 9. odcinka "Top Model" uczestników odwiedziły osoby, które brały udział w poprzedniej edycji. Gośćmi programu byli Klaudia El Dursi, Jakob Kosel, Staszek Obolewicz, Olga Kleczkowska, Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Dawid Woskanian, Hubert Gromadzki, Ania Jaroszewska, Rafał Torkowski.

Tematem pierwszej sesji był "romantyczny poranek". Zdjęcia wykonywał niezawodny Marcin Tyszka. Większość uczestników nie miała problemu z wykonaniem tego zadania. "Trzeba było się przełamać i było naprawdę gorąco" - podsumowała Patrycja, która pozowała z Hubertem.

Najgorętszą modelką okazała się właśnie Patrycja. Wygranym tej sesji został Mariusz. "Miałem kompleks, bo zastanawiałem się, czy ktoś bierze mnie na poważnie" - przyznał zwycięzca.

Co działo się w 8. odcinku "Top Model"?

Nie zabrakło jednak łez. Maja miała mały kryzys. Uczestniczka uznała, że "nic tutaj nie wygra" i chce wracać do domu. "Ja nie jestem piękna, dlatego wszystko przegrywam".

d137wal

Druga sesja została zorganizowana przy współpracy z WWF - uczestnicy musieli wcielić się w zagrożone gatunki zwierząt. Na zdjęciach można było zobaczyć rysia, niedźwiedzia, sóweczkę, wilka oraz fokę. Za zdjęcia będzie odpowiedzialny Adam Pluciński.

Weronika i Karolina wcieliły się w foki, Łukasz i Mariusz w niedźwiedzie, Patrycja i Ernest w rysie, sóweczki udawali Karolina Kuczyńska i Mikołaj, a Dominic i Maja zostali wilkami. Tę sesję zwyciężyły sóweczki.

Ostatnim punktem programu były sesje ze swoimi najbliższymi. Modele i modelki byli zaskoczeni, kiedy zobaczyli swoje rodziny. "Nikt się tego nie spodziewał" - przyznał Łukasz.

W ostatniej sesji uczestnikom pomagali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para wspierała wszystkich - doradzali modelom i podpowiadali, jak się ustawić. Dominic pozował sam. Jego rodzice nie mogli przyjechać przez sytuację związaną z koronawirusem. Połączyli się jednak z synem przez kamerkę.

d137wal

Sesja rodzinna była sesją panelową. Na jej podstawie jurorzy ocenili, kto zostanie w programie, a kto z niego odpadnie. Kto zatem pożegnał się z 9. edycją "Top Model"? W kolejnym odcinku nie zobaczymy Łukasza.

Uczestnik pod koniec odcinka miał delikatne spięcie z Joanną Krupą. Jurorzy uznali, że model jest na zdjęciu rodzinnym "niewyraźny". Uczestnik wypomniał prowadzącej, że "nic nie mówiła podczas sesji", która odbyła się poprzedniego dnia. "Łukasz, będziesz spotykał tylko ludzi, którzy osiągnęli więcej na swojej drodze niż ty i ucz się od nich. Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i ja codziennie, każdego dnia się uczę od ludzi" - upomniała uczestnika Małgorzata Rozenek.

Zobacz także: Joanna Krupa: "Jaki idiota wierzy, że pieski mogą zarazić koronawirusem"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d137wal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d137wal