Trwa ładowanie...

"Top Model". Sophia wyznała, że jest kobietą transpłciową. Farna przecierała oczy ze zdumienia

O tym, że Sophia jest kobietą transpłciową widzowie i jurorzy dowiedzieli się już na etapie castingów. Osoby, które mieszkały z Sophią w domu modelek, dowiedziały się o tym dopiero w drugim tygodniu rywalizacji. 24-latka otworzyła się przed Ewą Farną.

Uczestniczka wyznała, że jest osobą transpłciową Uczestniczka wyznała, że jest osobą transpłciową Źródło: player.pl
d1mdtqs
d1mdtqs

W 5. odcinku "Top Model" było wszystko, co mogło podnieść widzom ciśnienie. Na starcie uczestnicy musieli zmierzyć się z sesją zdjęciową. Przed obiektywem towarzyszyły im owady, które wywoływały strach i obrzydzenie. Na panelu jurorskim oceniane były krótkie filmy, których elementem był pocałunek. Choć teoretycznie takie zbliżenie było obligatoryjne, uczestnikom dano do zrozumienia, co będzie lepiej oceniane.

Pomiędzy tymi dwom zadaniami do domu modelek przyszli goście: Ewa Farna, WersowJagna Niedzielska. Po chwili do uczestników dołączył Michał Piróg i redaktor naczelna magazynu "Glamour", która wyjaśniła na czym będzie polegać nowe wyzwanie. Wraz z zaproszonymi gośćmi mieli stworzyć sesję zdjęciową mówiącą o trzech ważnych tematach: ekologii, ruchu body positive i hejcie.

W drużynie Ewy Farny, czyli ekipie zajmującej się akceptacją swojego wyglądu znalazła się m.in. Sophia. 24-latka postanowiła podzielić się z kolegami i koleżankami z programu dotąd skrywaną tajemnicą. - Ja mam jeszcze jeden temat, o którym nikt nie wiedział. Nikomu nie mówiłam, ale jestem kobietą transpłciową - powiedziała wyraźnie zdenerwowana 24-latka.

d1mdtqs

Ewa Farna była zdziwiona i dopytywała o sytuację. Uczestnicy również wyglądali na zaskoczonych, okazywali Sophii wsparcie i gratulowali odwagi. W późniejszych nagraniach modelka przyznała, że chciała, żeby inni uczestnicy poznali ją przed tym, zanim zostanie jej przypięta łatka "tej transpłciowej".

Nie tylko Elliot Page. Osoby transpłciowe w show-biznesie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1mdtqs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mdtqs