Trwa ładowanie...

"Top Model" półfinał: Odpadła faworytka, Klaudia El Dursi. Zaskakująca decyzja Michała Piróga

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Tuż przed finałem z "Top Model" odpadła Klaudia El Dursi, która wzbudzała spore emocje wśród fanów show. O zwycięstwo w programie będzie walczyło wyjątkowo czterech uczestników.

"Top Model" półfinał: Odpadła faworytka, Klaudia El Dursi. Zaskakująca decyzja Michała PirógaŹródło: Instagram.com
d2hu51n
d2hu51n

Półfinał "Top Model" obfitował w emocje. O przejście do ostatniego odcinka walczyli Olga, Sandra, Klaudia, Staszek i Dawid. Sprawdzianem dla nich miał być Fashion Week w Stambule. Największą liczbę castingów wygrały Olga i Sandra i to je najczęściej można było zobaczyć na wybiegu. Jurorzy byli zachwyceni dziewczynami, ich sposobem chodzenia i prezencją. One z kolei nawet nie próbowały udawać, że się wspierają i lubią. Rywalizację było czuć na kilometr.

Równie dobrze poradzili sobie panowie. Jedynie Klaudia nie wzbudziła zachwytu wśród projektantów i większość pokazów oglądała z pozycji widza.

Spore emocje wśród uczestników wzbudził moment, gdy jeden z projektantów zażądał od Staszka, by ten ogolił nogi. Z pomocą przyszli Klaudia i Dawid.

Pokazy były zaledwie początkiem. Półfinaliści musieli tradycyjnie stanąć również przed obiektywem i wziąć udział w sesji, która decydowała o ich być albo nie być w programie.

d2hu51n

Miejsce prowadzącej, Joanny Krupy, która urodziła dziecko, zajął wyjątkowo Michał Piróg. Kasia Sowińska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka postawili na Olgę, Sandrę i Dawida. Piróg wykorzystał nową rolę i przywrócił do show Staszka.

Tym samym z "Top Model" odpadła Klaudia, o której mówiło się, że jest faworytką. Widzowie zarzucali jurorom, że faworyzują dziewczynę, którą znali przed programem. Decyzję o jej odejściu z show przyjęli z niedowierzaniem. Zgadzacie się z werdyktem?

d2hu51n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hu51n