Trwa ładowanie...
holderName

"Top Model" półfinał: Odpadła faworytka, Klaudia El Dursi. Zaskakująca decyzja Michała Piróga

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Tuż przed finałem z "Top Model" odpadła Klaudia El Dursi, która wzbudzała spore emocje wśród fanów show. O zwycięstwo w programie będzie walczyło wyjątkowo czterech uczestników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klaudia El Dursi była typowana na zwyciężczynię
Klaudia El Dursi była typowana na zwyciężczynię (Instagram.com)
holderName

Półfinał "Top Model" obfitował w emocje. O przejście do ostatniego odcinka walczyli Olga, Sandra, Klaudia, Staszek i Dawid. Sprawdzianem dla nich miał być Fashion Week w Stambule. Największą liczbę castingów wygrały Olga i Sandra i to je najczęściej można było zobaczyć na wybiegu. Jurorzy byli zachwyceni dziewczynami, ich sposobem chodzenia i prezencją. One z kolei nawet nie próbowały udawać, że się wspierają i lubią. Rywalizację było czuć na kilometr.

Równie dobrze poradzili sobie panowie. Jedynie Klaudia nie wzbudziła zachwytu wśród projektantów i większość pokazów oglądała z pozycji widza.

Spore emocje wśród uczestników wzbudził moment, gdy jeden z projektantów zażądał od Staszka, by ten ogolił nogi. Z pomocą przyszli Klaudia i Dawid.

Pokazy były zaledwie początkiem. Półfinaliści musieli tradycyjnie stanąć również przed obiektywem i wziąć udział w sesji, która decydowała o ich być albo nie być w programie.

holderName

Miejsce prowadzącej, Joanny Krupy, która urodziła dziecko, zajął wyjątkowo Michał Piróg. Kasia Sowińska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka postawili na Olgę, Sandrę i Dawida. Piróg wykorzystał nową rolę i przywrócił do show Staszka.

Tym samym z "Top Model" odpadła Klaudia, o której mówiło się, że jest faworytką. Widzowie zarzucali jurorom, że faworyzują dziewczynę, którą znali przed programem. Decyzję o jej odejściu z show przyjęli z niedowierzaniem. Zgadzacie się z werdyktem?

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName