Trwa ładowanie...
17-11-2016 10:54

"Top Model": Osi Ugonoh o rozbieranych sesjach zdjęciowych

Modelka nie ma problemu z pozowaniem do nagich zdjęć. Twierdzi, że brak zahamowań w tym zakresie zawdzięcza przede wszystkim otwartej, pozbawionej pruderii rodzinie. Nie wyklucza też, że zgodziłaby się na nagą sesję, gdyby otrzymała taką propozycję.

d3vj73x
d3vj73x

Naga sesja to nieodłączny element każdej edycji programu "Top Model”. Także Osi Ugonoh, uczestniczka 4. sezonu reality show stacji TVN, musiała więc stanąć topless przed obiektywem Marcina Tyszki. Gwiazda twierdzi, że nie było to dla niej trudne zadanie, pozowanie nago traktuje bowiem jako część pracy modelki.

– Nigdy nie miałam problemu z nagości. Zawdzięczam to mojej rodzinie, bo my jesteśmy dosyć otwarci – powiedziała Osi Ugonoh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka podkreśla, że jeśli nie musi pokazywać nagiego ciała, to woli tego nie robić. Nie wyklucza jednak, że gdyby otrzymała interesującą propozycję nagiej sesji zdjęciowej, wyraziłaby na nią zgodę.

Na razie jakoś nie dostałam żadnych propozycji, więc cały czas jestem ubrana, i to też mi pasujedodała.

d3vj73x

Osi Ugonoh jest zwyciężczynią 4. edycji programu "Top Model”, którą telewizja TVN emitowała od 1 września do 24 listopada 2014 roku. Obecnie widzowie stacji mogą oglądać już 6. edycję reality show dla aspirujących modeli.

top model, michał baryza, osi ugonoh TVN/x-news
top model, michał baryza, osi ugonoh Źródło: TVN/x-news
Osi Ugonoh Instagram.com
Osi Ugonoh Źródło: Instagram.com
d3vj73x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vj73x