Trwa ładowanie...
do2on0b

"Top Model". Olga Kleczkowska nie zrezygnuje z modelingu. Jednak najpierw szkoła

Olga Kleczkowska w wieku 18 lat osiągnęła duży sukces, docierając do finału programu "Top Model". Jednak dzisiaj kariera nie jest dla niej na pierwszym miejscu, choć nie zamierza odpuścić szansy. Nie może odpuścić szkoły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Kleczkowska ma szansę zrobić karierę jeszcze jako nastolatka
Olga Kleczkowska ma szansę zrobić karierę jeszcze jako nastolatka (East News)
do2on0b

Olga Kleczkowska doszła do wielkiego finału 8. edycji programu "Top Model". Wielu widzów było przekonanych, że wygra. Ostatecznie tak się nie stało - triumfatorem został Dawid Woskanian, ale uczestniczka nie czuła się zawiedziona wynikiem.

- Nie jest mi przykro. Zaszłam i tak bardzo daleko w tym programie, że nie mogę być niezadowolona z siebie. Jestem całym sercem za Dawidem, wspieram go i życzę mu jak najlepiej. Jemu tak samo jak każdemu innemu należała się ta wygrana - powiedziała po programie w rozmowie z portalem plotek.pl.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Monika Brodka

Dziennikarka była zdziwiona, że 18-letnia modelka nie płakała po ogłoszeniu wyników. - Udało mi się zachować zimną krew w tym wszystkim. Najgorszy stres miałam, kiedy zbliżał się moment wejścia na antenę - dodała uczestniczka "Top Model".

do2on0b

Mimo tego, że nie wygrała programu, Olga nie ma zamiaru się poddać i nie odpuści kariery modelki. Jednak w tej chwili na pierwszym miejscu jest szkoła. - Przede wszystkim muszę skończyć liceum i napisać maturę w miarę dobrze. Ale to nie znaczy, że nie mogę w międzyczasie pracować, zacząć działać w modelingu. Pójdę do agencji, będę robić sesje, wybiegi - oby jak najwięcej. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić karierę.

Olga Kleczkowska jest uczennicą Liceum Plastycznego w Radomiu. Poza modelingiem swoją przyszłość wiąże ze sztuką. Marzy o studiach na ASP w Krakowie lub Warszawie. Jej udział w "Top Model" to był pomysł jej koleżanki. Olga po cichu liczyła, że jurorzy dostrzegą w niej "to coś".

do2on0b

Podziel się opinią

Share

do2on0b

do2on0b