Trwa ładowanie...

"Top model": Nikola Furman odeszła z programu. Jej siostra jest ciężko chora

Nikola Furman zaskoczyła widzów, kiedy dobrowolnie opuściła "Top Model". Nastolatka zdradziła, dlaczego podjęła taką decyzję.

Share
"Top model": Nikola Furman odeszła z programu. Jej siostra jest ciężko chora
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
dpa4fb2

Nikola Furman była najmłodszą uczestniczką obecnej edycji "Top Model". 16-latka na własne życzenie opuściła program. Na wizji nie zabrakło wówczas łez i chwil grozy. Po emisji odcinka internauci twierdzili, że Nikola Furman zasłabła, ponieważ jest w ciąży. Jednak powód okazał się być inny.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM”: Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

Dziewczyna z drżącym głosem mówiła jurorom, że jej stan zdrowia nie pozwala, by dalej być w show. Na plan "Top Model" przyjechała karetka ze względu na złe samopoczucie uczestniczki.

dpa4fb2

Teraz dziewczyna ucina wszelkie spekulacje i zdradza drugi powód swojej rezygnacji z show TVN. Okazuje się, że 3-letnia siostra Nikoli Furman choruje na nowotwór złośliwy.

- Kochani mówiłam Wam o dwóch powodach mojej rezygnacji z programu. Pierwsza to powody zdrowotne, a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki. Wraz z fundacją TipTop rozpoczynamy akcję Ratujemy Amelkę. Bardzo was proszę o udostępnienia linka do zbiórki i wsparcie naszej walki o moja siostrzyczkę Amelkę - napisała Nikola Furman na swoim profilu Instagramie.

Uczestniczka "Top Model" zorganizowała w sieci zbiórkę pieniędzy. Wy także możecie pomóc małej Amelii, klikając TUTAJ.

dpa4fb2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpa4fb2
dpa4fb2