Trwa ładowanie...

"Top Model": Dawid Woskanian wygrał. Widzowie nie kryją oburzenia

Finał "Top Model" jak zawsze wzbudził wiele emocji. Pojawiły się spekulacje, że Dawid Woskanian wygrał tylko dlatego, że zmaga się z zespołem Tourett'a.

"Top Model": Dawid Woskanian wygrał. Widzowie nie kryją oburzeniaŹródło: facebook.com
dhtc556
dhtc556

W poniedziałek odbył się finał "Top Model", który wygrał Dawid Woskanian. Chłopak przeszedł niesamowitą metamorfozę w show i udowodnił, że zespół Touretta'a nie przeszkadza mu w osiągnięciu celu. To on zdaniem widzów i jurorów zasłużył na zwycięstwo popularnego show, dzięki czemu podpisze kontrakt z jedną z agencji modelingowych.

Do ścisłego finału doszli też Olga Kleczkowska i Staszek Obolewicz. Widzowie są mocno podzieleni, a w sieci już zawrzało.

ZOBACZ: Denis Chmielewski tłumaczy odpadnięcie z programu. "Świat mody stoi przede mną otworem"

- Szczerze liczyłam na to, że Olga wygra, ale o niej jeszcze usłyszymy - napisała jedna z fanek.
- Model jednej miny.
- W tym programie wystarczy mieć "historię, złe przeżycia czy doswiadczenia". Uważam, że w pełni zasłużone zwycięstwo należało się Oldze.
- Nie wierzę. Na światowym rynku Dawid nie ma szans, wystąpił tylko w jednym pokazie.

dhtc556

Sporo pojawiło się komentarzy, że to Olga Kleczkowska powinna wygrać "Top Model". Jurorzy byli zachwyceni jej urodą i jej pracą przez cały okres trwania programu.

Poza tym dziewczyna jest bardzo skupiona na tym, aby działać jako modelka. I nie da się ukryć, że ma predyspozycje. Mimo że nie wygrała, to z pewnością pojawią się propozycje współpracy.

Trzymamy kciuki za wszystkich finalistów.

dhtc556
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhtc556