Trwa ładowanie...

"Top Model" 9 - pierwszy odcinek już za nami. Co wydarzyło się w programie?

Pierwszemu odcinkowi "Top Model" towarzyszyło sporo emocji. Tym razem uczestnicy zgłaszali się na castingi online. Wszystko przez pandemię koronawirusa. To jednak nie powstrzymało młodych kobiet i mężczyzn przed sprawdzeniem, czy nadają się na modelki i modeli.

Dzisiaj odbyła się premiera 9. edycji "Top Model"Dzisiaj odbyła się premiera 9. edycji "Top Model"Źródło: East News, fot: Bartosz KRUPA
d16mqk5
d16mqk5

Dziewiąta seria "Top Model" właśnie się rozpoczęła. Program wystartował w czasie pandemii koronawirusa. Mimo to tysiące młodych ludzi zdecydowało się sprawdzić, czy nadają się do pracy w modelingu. Po castingach online chętni do udziału w programie przybyli na spotkanie z Joanną Krupą, Katarzyną Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim. Kto wpadł w oko jury?

"Top Model" 9. Kto dostał się do programu?

Pierwszą osobą, która zaprezentowała się w programie, był Rodrigo Rodriguez. 27-latek pochodzi z Kuby i obecnie mieszka w Radomiu. Mężczyzna zdecydował się na wstępie nauczyć jurorów salsy. Rodrigo jest bowiem instruktorem tańca.

Po próbnych zdjęcia Marcin Tyszka wykrzyczał: "Tak! Tak! Tak! Witamy". Rodrigo był pierwszym uczestnikiem 9. edycji "Top Model" i pierwszym uczestnikiem, który dostał się do dalszej części programu.

Kolejną uczestniczką była Patrycja Sobolewska. "Lubię być przed obiektywem. Dobrze się wtedy czuję" - powiedziała dziewczyna. "Ciało zadbane jak witaminka" stwierdził Dawid Woliński na widok Patrycji. "Każdy facet będzie do Ciebie pukał w drzwi" - dodała Joanna Krupa.

d16mqk5

Patrycja Sobolewska spodobała się wszystkim. Joanna Krupa wyznaczyła jednak dziewczynie zadanie. Uczestniczka miała pójść z Michałem Pirógiem przed lustro i powtarzać, że jest piękna, żeby wreszcie w to uwierzyła. Nie zabrakło łez wzruszenia.

Zobacz także: Klaudia El Dursi wspomina "Top Model": "Mam ogromną wdzięczność do tego programu"

Trzecią uczestniczką 9. edycji "Top Model" była 21-letnia Natalia Lewandowska. "Jestem syrenką" powiedziała Michałowi Pirógowi. "W ogonie mam metr osiemdziesiąt" poinformowała jury. Po chwili Natalia poszła ubrać ogon, a na wybieg wniósł ją współprowadzący programu. Nie mogło zabraknąć elementu zaskoczenia. Syreni ogon zdecydował się założyć również Marcin Tyszka.

Fotograf w podskokach dotarł na wybieg. Po chwili razem z Natalią udawali, że pływają. "Ale sexy jesteś, Marcin" - przyznała Joanna Krupa. "Natalia... za swoją energię, za dystans do tego wszystkiego, za spokój, który pokazałaś dzisiaj, jesteś w programie" - oświadczył Dawid Woliński. Projektant mody dodał: "Pamiętaj, że to jest na cenzurowanym, bo wiesz, czego nie masz".

30-letni Dominic D'Angelica przybył na casting do Warszawy z samego Berlina. Uczestnik, który pochodzi z Kaliforni, miał wziąć udział w "Top Model" ze swoim bratem bliźniakiem. Niestety jego brat nie dostał paszportu przez pandemię koronawirusa.

d16mqk5

Dominic podzielił się w programie tragiczną historią. Uczestnik zdradził, że jego ojciec został zamordowany. Pewien mężczyzna, wybijając okno w samochodzie, uderzył ojca Dominica w głowę. Obrażenia okazały się śmiertelne.

Jury zwróciło uwagę nie tylko na ciało Dominica, ale również na jego osobowość. 30-latek przeszedł dalej. "Nie tylko masz wspaniałe ciało i jesteś przystojny, ale masz też wspaniałą osobowość. Jesteś pełen życia. To aż uzależniające" - stwierdziła Joanna Krupa.

Dzieci Jerzego Kalibabki w "Top Model"

"Wow, wow, wow" - tak zareagowała Joanna Krupa na 20-letniego Ernesta Morawskiego. Jurorzy byli zachwyceni wyglądem uczestnika i wszyscy byli zgodni co do tego, że chłopak powinien pojawić się w programie.

d16mqk5

Uczestnikami 9. edycji "Top Model" byli również Gracja i Jacek Kalibabki. Dzieci odziedziczyły nazwisko po ojcu, który był znanym uwodzicielem. Mówiono na niego "Tulipan". W latach 80. mężczyzna rozkochiwał w sobie, a następnie porzucał kobiety. Jacek i Gracja pochwalili się również talentem muzycznym. Rodzeństwo dostało się do programu.

Do programu przeszli także Łukasz Pietraszkiewicz, Maja Siwik, która ma już doświadczenie w modelingu i za którą wstawił się sam Michał Piróg, Agata Wiśniewska, która jest modelką plus-size oraz Karolina Płocka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d16mqk5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16mqk5