Zbliżyli się do siebie po programie. Zaskakujące wieści dla fanów show Netfliksa

Zbliżyli się do siebie po programie. Zaskakujące wieści dla fanów show Netfliksa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.05.2020 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Reality show "Too hot to handle" okazało się strzałem w dziesiątkę Netfliksa na czas pandemii. Po zakończeniu programu wydawało się, że niewielu uczestników ma szanse pozostać w nowych związkach. Mało kto przypuszczał, że poza kamerami narodzą się też inne więzi.

Nowy randkowy program Netfliksa szturmem wdarł się na listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Po międzynarodowym sukcesie reality show "Love is blind", gigant rynku VOD postawił na kolejny format poświęcony współczesnym trudom znalezienia prawdziwej miłości.

Uczestnicy "Too hot to handle" zostali pozbawieni możliwości utrzymywania kontaktu fizycznego z innymi. Za każdy pocałunek i intymne zbliżenie karano ich finansowo. Pula głównej nagrody w wysokości 100 tys. dolarów zmniejszała się.

Jedną z kobiet w programie, która zawsze przestrzegała zasad była Nicole. 23-letnia Irlandka nie nawiązała bliższej więzi z żadnym uczestnikiem show. Zmieniło się to jednak po zakończeniu "Too hot to handle".

Atrakcyjna blondynka w rozmowie z "The Sun" przyznała, że obecnie randkuje z Brycem.

- Na początku nie był w moim typie, jeśli chodzi o wygląd, ale z czasem zbliżyliśmy się do siebie i coraz bardziej go lubiłam - wyznała.

Para dotychczas spotykała się w Los Angeles, gdzie mężczyzna mieszka na łodzi, ale pandemia pokrzyżowała ich plany. Nicole obecnie przebywa w Londynie.

- Umawiamy się ze sobą, ale jeszcze nie określiliśmy w żaden sposób naszej relacji. Nie poddajemy się presji, ale codziennie rozmawiamy ze sobą przez FaceTime - zdradziła.

Dziewczyna utrzymuje, że dzięki programowi zrozumiała, że emocjonalna więź jest najważniejszą podstawą stworzenia związku. Dlatego relację z Brycem traktuje bardzo poważnie.

- On jest tak cudownym facetem. Myślę, że jest dobrym materiałem na męża - deklaruje.

Para jest jednak bardzo ostrożna i nie zadeklarowała swojego związku przed widzami w odcinku specjalnym show. Dotychczas Nicole rozmawiała o jej więzi z Brycem tylko z Chloe, która w programie flirtowała z mężczyzną. Była kochanka zaakceptowała ich związek i życzy im szczęścia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także