Trwa ładowanie...
ycipk-4fhny8

Tomasz Barański i Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami". "Nie do końca jest zadowolony"

Ich każdy występ w "Tańcu z gwiazdami" rozgrzewa media do czerwoności. Choć Tomasz Barański i Justyna Żyła wkładają mnóstwo wysiłku na treningach, efekty są niewielkie. Wszystko wskazuje na to, że Barański pożegnał się już z Kryształową Kulą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła i Tomasz Barański w "Tańcu z gwiazdami"
Justyna Żyła i Tomasz Barański w "Tańcu z gwiazdami" (East News, Fot: East News)
ycipk-4fhny8

Niewątpliwie parą, która budzi najwięcej emocji w "Tańcu z gwiazdami" jest Justyna Żyła i Tomasz Barański. Jak się okazało, była żona skoczka ewidentnie nie radzi sobie z presją, co ma wpływ na wykonanie chorografii przygotowanych przez Tomasza Barańskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Klika Pudelka: Justyna Żyła jest najgorsza ze wszystkich gwiazd w programie

ycipk-4fhny8

Mimo tego, że zbierają najniższe noty, widzowie oddają głosy na nich i wciąż są w programie. W piątkowym odcinku mogliśmy zobaczyć, że tancerz powoli traci cierpliwość.

- Nie patrz w dół. Jak to jest możliwe, że mówię trzeci raz. Musisz mi pomóc, kotek. - mówił Barański na nagraniu przed występem.

Tymczasem Plotek donosi, że relacje między Żyła i Barańskim nie są najlepsze.

- Widać, że za sobą nie przepadają, a Tomek nie do końca jest zadowolony, że nie może rozwijać w pełni skrzydeł przy swojej partnerce. Mimo iż przed kamerą bardzo wspiera Justynę, na planie programu nie da się nie zauważyć, że Tomek woli spędzać czas z innymi uczestnikami - zdradził informator Plotka.

ycipk-4fhny8

Zdaje się, że nic tak nie frustruje zawodowego tancerza, jak mizerne efekty. Być może Żyła rozwinie swoje skrzydła i pokaże na co ją stać.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4fhny8

ycipk-4fhny8
ycipk-4fhny8