Trwa ładowanie...

Tomasz Barański i Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami". "Nie do końca jest zadowolony"

Ich każdy występ w "Tańcu z gwiazdami" rozgrzewa media do czerwoności. Choć Tomasz Barański i Justyna Żyła wkładają mnóstwo wysiłku na treningach, efekty są niewielkie. Wszystko wskazuje na to, że Barański pożegnał się już z Kryształową Kulą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tomasz Barański i Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami". "Nie do końca jest zadowolony"Źródło: East News, fot: East News
d42igk0
d42igk0

Niewątpliwie parą, która budzi najwięcej emocji w "Tańcu z gwiazdami" jest Justyna Żyła i Tomasz Barański. Jak się okazało, była żona skoczka ewidentnie nie radzi sobie z presją, co ma wpływ na wykonanie chorografii przygotowanych przez Tomasza Barańskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Klika Pudelka: Justyna Żyła jest najgorsza ze wszystkich gwiazd w programie

Mimo tego, że zbierają najniższe noty, widzowie oddają głosy na nich i wciąż są w programie. W piątkowym odcinku mogliśmy zobaczyć, że tancerz powoli traci cierpliwość.

d42igk0

- Nie patrz w dół. Jak to jest możliwe, że mówię trzeci raz. Musisz mi pomóc, kotek. - mówił Barański na nagraniu przed występem.

Tymczasem Plotek donosi, że relacje między Żyła i Barańskim nie są najlepsze.

- Widać, że za sobą nie przepadają, a Tomek nie do końca jest zadowolony, że nie może rozwijać w pełni skrzydeł przy swojej partnerce. Mimo iż przed kamerą bardzo wspiera Justynę, na planie programu nie da się nie zauważyć, że Tomek woli spędzać czas z innymi uczestnikami - zdradził informator Plotka.

Zdaje się, że nic tak nie frustruje zawodowego tancerza, jak mizerne efekty. Być może Żyła rozwinie swoje skrzydła i pokaże na co ją stać.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42igk0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42igk0