Trwa ładowanie...

Tom Hardy i Charlotte Riley oczekują drugiego dziecka. Musieli uciec przed prześladowczynią

Uchodzą za wzorową parę w show-biznesie, która ceni spokój i prywatność. Dla Hardy'ego to zmiana o 180 stopni, bo w przeszłości skakał z kwiatka na kwiatek i miał poważne problemy z narkotykami.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tom Hardy i Charlotte Riley oczekują drugiego dziecka. Musieli uciec przed prześladowczynią
Źródło: Getty Images
dya3yff

Tom Hardy zadebiutował na ekranie w wieku 24 lat i praktycznie od razu wskoczył do pierwszej ligi. "Kompania braci", "Helikopter w ogniu", "Star Trek" – niejeden aktor chciałby mieć takie tytuły w swoim dorobku na samym początku kariery.
Mało kto jednak wie, że dwudziestoparoletni Hardy borykał się z ogromnymi problemami. Był uzależniony od alkoholu i kraku (forma kokainy). "Znajdowałem się poza kontrolą" – mówił w jednym z wywiadów, dodając, że to cud, że znajdując się na samym dnie nie zaraził się wirusem HIV.

Praca nad sobą i zapisanie się na odwyk przyniosło pozytywne efekty. Hardy kontynuował karierę, występując w takich hitach jak "Przekładaniec" czy przełomowy "Bronson". Próbował sobie także ułożyć życie osobiste, jednak bez powodzenia. W 2004 r. rozpadło się jego 5-letnie małżeństwo. Rok przed rozwodem mieszkał z aktorką Lindą Park, później wszedł w związek z asystentką reżysera, która urodziła mu syna (w tym roku skończył 10 lat). Swoje byłe kochanki poznawał w pracy i nie inaczej było z Charlotte Riley.

Tom Hardy i Charlotte Riley są małżeństwem od 5 lat Materiały prasowe
Tom Hardy i Charlotte Riley są małżeństwem od 5 lat Źródło: Materiały prasowe

Riley i Hardy zagrali razem w 2009 r. w "Wichrowych wzgórzach" (na zdjęciu) i "The Take", by w 2014 r. stanąć na ślubnym kobiercu. Gwiazdor był już wtedy zupełnie innym człowiekiem, zależało mu na cichej ceremonii i do dziś woli unikać blasku fleszy. W 2015 r. para została rodzicami, o czym media dowiedziały się w ostatniej chwili.

dya3yff

- Nie mam potrzeby mówienia ludziom, gdzie jestem i co robię. Nie chcę się obnażać, cieszę się z prywatności i anonimowości – mówiła Riley w rozmowie z "The Telegraph". Choć w jej przypadku ta anonimowość jest bardzo umowna. 37-letnia aktorka ma na swoim koncie liczne występy w brytyjskich serialach, ale także popularnych produkcjach znanych na całym świecie – "Peaky Blinders" (gdzie znowu zagrała z mężem), "Na skraju jutra", "W samym sercu morza", "Trust" itd.

Mimo światowej sławy i rozpoznawalności aktorska para robi wszystko, by prowadzić w miarę normalne życie rodzinne. Hardy kładzie ogromny nacisk na dbanie o dobro i prywatność swoich dzieci.

- Jeśli jakiś gość zrobi zdjęcia moim dzieciom, to już koniec. Zabiorę aparat i spuszczę mu wpi…ol – mówił bez ogródek w "Esquire".

<enter caption here> during BAMMA 31 at SSE Arena Wembley on September 15, 2017 in London, England. Getty Images
<enter caption here> during BAMMA 31 at SSE Arena Wembley on September 15, 2017 in London, England. Źródło: Getty Images

Hardy mówi, że nie różni się w tym względzie od każdego innego ojca, który reaguje od razu na próbę skrzywdzenia własnego dziecka. Pod koniec sierpnia ujawniono, że aktor będzie miał wkrótce kolejnego malucha pod swoją opieką, gdyż jego żona spodziewa się drugiego dziecka. Wkrótce po tym para zostawiła dom w Londynie warty 17 mln zł i przeniosła się na wieś.

dya3yff

Według brytyjskiej prasy przeprowadzka miała ich uchronić przed nadgorliwą fanką Hardy'ego, która w Londynie nie dawała im spokoju.

- Tom prowadzi nowe życie na wsi i każdego ranka chodzi na spacer z psem. Uważa, że to najlepsze miejsce dla niego i Charlotte, która urodzi tam ich drugie dziecko – mówił znajomy w rozmowie z "The Sun".

Charlotte Riley po intensywnym 2018 r. (zagrała w trzech serialach i jednym filmie) cieszy się teraz chwilą wytchnienia i na razie nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy ją na ekranie. Tymczasem Telewizja WP przypomni jeden z jej wcześniejszych filmów, komedię romantyczną "Wojna domowa", w której wystąpiła u boku takich gwiazd jak Colin Firth, Jessica Biel i Ben Barnes.

Tom Hardy i Charlotte Riley są małżeństwem od 5 lat Materiały prasowe
Tom Hardy i Charlotte Riley są małżeństwem od 5 lat Źródło: Materiały prasowe

"Wojna domowa" (na zdjęciu) to historia Johna Whittakera, Anglika z konserwatywnej rodziny, który zakochuje się w nietuzinkowej Amerykance. Larita Huntington jako jedna z pierwszych kobiet bierze udział w wyścigach samochodowych, jest piękna i niezależna. Po ślubie para jedzie odwiedzić rodzinę Johna. Państwo Whittaker są przedstawicielami zmagającej się z długami arystokracji. Matka Johna nie ukrywa, że nie jest zadowolona z jego życiowego wyboru. Nie szczędzi synowej uszczypliwych uwag, ona zaś nie pozostaje jej dłużna. Między kobietami rozpoczyna się zacięta wojna. Sojusznikiem Larity jest zaś w niej nie mąż, lecz teść.

Oglądaj komedię romantyczną "Wojna domowa" w Telewizji WP w piątek 23 listopada o 20:00.
Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dya3yff

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dya3yff
dya3yff