Trwa ładowanie...

To on wybrał Magdę Gessler do "Kuchennych Rewolucji"!

Po 14 latach kierowania firmą Piotr Fromowitz, współzałożyciel, producent i szef Constantin Entertainment Polska, zdecydował się na zakończenie swojej dotychczasowej współpracy z końcem tego roku. Wybierając Magdę Gessler do programu "Kuchenne Rewolucje“ w 2009 roku, stał się twórcą jej kariery telewizyjnej. Do tej pory wyprodukował 270 odcinków tego formatu telewizyjnego z Magdą Gessler w roli głównej.

Share
To on wybrał Magdę Gessler do "Kuchennych Rewolucji"!
Źródło: ONS.pl
dhni33x

Magda Gessler o początkach współpracy mówiła:

- Pamiętam, jak producent "Kuchennych rewolucji” Piotr Fromowitz przyszedł do mojej restauracji "Gar” i zapytał, czy chciałabym prowadzić ten program. Odpowiedziałam, że tak i byłam pełna podziwu dla niego, że się odważył na coś takiego właśnie ze mną, bo jestem w zasadzie nieprzewidywalna. Ale to też jest urok Rewolucji.

dhni33x

Program od lat gromadzi przed ekranami ok. 2 mln widzów, co czyni ten reality-show jednym z najbardziej popularnych na polskim rynku telewizyjnym, a TVN pozostaje liderem pasma zarówno wśród wszystkich widzów (15,9% udziału), jak i w grupie komercyjnej 16-49 (20,02% udziału).

Do dalszych sukcesów telewizyjnych Fromowitza zaliczają m.in. się takie produkcje jak: "Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor (Polsat) oraz „Sędzia Anna Maria Wesołowska” (TVN), które także od trafienia do telewizyjnych ramówek do dziś niezmiennie utrzymują doskonałe wyniki oglądalności.

dhni33x

Podziel się opinią

Share
dhni33x
dhni33x