"To nie koniec świata": Martin Gimenez Castro i Mikołaj Roznerski razem w kuchni

"To nie koniec świata": Martin Gimenez Castro i Mikołaj Roznerski razem w kuchni
Źródło zdjęć: © Mikołaj Tym / Aktiv Media

19.03.2014 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najlepszy kucharz w Polsce - znów przed kamerami! Martin Gimenez Castro, zwycięzca telewizyjnego show „Top chef”, zaczyna nową karierę i... zamienia się w aktora. 20.03 widzowie zobaczą go w serialu „TO NIE KONIEC ŚWIATA!” - w odcinku numer 16.

Sympatyczny kucharz wystąpił u boku Krystiana Wieczorka, Klaudii Halejcio i Mikołaja Roznerskiego. I udowodnił, że ma talent nie tylko do gotowania. Grany przez niego bohater okaże się bliskim przyjacielem Moniki, asystentki Pawła. I zgodzi się, by dziewczyna spędziła jeden, szalony wieczór w kuchni należącej do niego restauracji... Monika przyprowadzi do lokalu Pawła oraz Aleksa, znanego piłkarza. A szef kuchni, wręczając jej biały fartuch, tylko cicho westchnie: - Za tydzień mamy otwarcie... Jak mi zdemolujecie kuchnię... Jakie specjały ugotuje piękna Monika – i czy podbije nimi serce Pawła?

Sprawcą pysznego gotowania będzie Mikołaj Roznerski w roli najlepszego piłkarza w Polsce. Sportowiec zbuntuje się i o mało nie zerwie kontraktu, który wynegocjował dla niego Paweł. Wkrótce jednak okaże się, że Aleks to prawdziwy romantyk. Chłopak, który tęskni za czasem, gdy dopiero zaczynał karierę, a jego życie było pełne pasji. Czy Paweł spełni jego marzenia – i sprawi, że Aleks na nowo poczuje radość z gry?

Ciekawych zapraszamy przed telewizory w czwartek, zaraz po “Przyjaciółkach”... i do nowej galerii!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także