Trwa ładowanie...
d4mz3wu

"The Wall" i możesz zgarnąć milion złotych. TVP chce powalczyć z konkurencją. Hubert Urbański może czuć się zagrożony

TVP1 w jesiennej ramówce zamierza postawić na ogromne emocje i niezłą rozrywkę. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, już 22 września startuje nowy program, "The Wall", w którym będzie można wygrać milion złotych. Czy przebije popularnością "Milionerów"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Wall" i możesz zgarnąć milion złotych. TVP chce powalczyć z konkurencją. Hubert Urbański może czuć się zagrożony
(Materiały prasowe)
d4mz3wu

Podobnie jak w hicie TVN ważna będzie wiedza i tempo odpowiedzi. Jednak na tym podobieństwa się kończą. Zatem na czym będzie polegać formuła programu "The Wall. Wygraj marzenia" ?

Każdy z graczy będzie stał przed wysoką ścianą, na dole której znajować się będzie 15 koszyków z różnymi kwotami pieniędzy (od 1 do 100 tys. zł). Po każdej odpowiedzi ze szczytu ściany wylatuje piłka, która, niczym w automatach do gier, odbija się od wielu kołków. Co najlepsze uczestnik do samego końca nie wie, do którego koszyczka wpadnie kula.

d4mz3wu

Jak zatem zdobyć milion złotych? Jeśli zawodnik udzieli poprawnej odpowiedzi, kwota wskazana przez piłkę trafia na jego konto. Jeśli udzieli błędnej informacji, wskazana kwota jest odejmowana od zebranych już pieniędzy. Im więcej poprawnych odpowiedzi, tym większa szansa na główną wygraną.

"The Wall" jest amerykańskim formatem, który pojawił się w stacji NBC w ubiegłym roku. Obecnie trwają castingi na prowadzącego do polskiej edycji.

Kogo widzielibyście w tej roli?

d4mz3wu

Podziel się opinią

Share
d4mz3wu
d4mz3wu