Trwa ładowanie...

Ramówka TVN: "Azja Express", "Diagnoza" i "MasterChef" hitami. Co jeszcze zobaczymy jesienią?

Jesienna ramówka TVN nie zaskoczyła. Stacja postawiła na sprawdzone formaty, takie jak "Azja Express", "MasterChef" czy "Milionerzy". Nowościami będą serial "Diagnoza" oraz show "Drzewa marzeń".

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ramówka TVN: "Azja Express", "Diagnoza" i "MasterChef" hitami. Co jeszcze zobaczymy jesienią?Źródło: ONS.pl
d2qj9tg

Jak co roku ogłoszenie jesiennej ramówki TVN spotkało się z dużym zainteresowaniem mediów. Szczególnie mocno oczekiwano na informacje o najnowszych produkcjach stacji. Tych po wakacji nie zobaczymy jednak zbyt wiele. TVN postawił na sprawdzone formaty, wśród których dominują produkcje rozrywkowe. Nowościami będą serial "Diagnoza" oraz show "Drzewa marzeń".

Pierwsza z wymienionych nowości to 13-odcinkowa historia niejakiej Anny Nowak, która zostaje przyjęta do szpitala w Rybniku. Kobieta traci pamięć i nie jest w stanie przypomnieć sobie kim jest, ani w jakich okolicznościach trafiła na oddział ratunkowy. W roli głównej serialu zobaczymy Maję Ostaszewską. Obsadę uzupełniają m.in. Maciej Zakościelny, Magda Popławska, Sonia Bohosiewicz, Antoni Królikowski i Aleksandra Konieczna. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke. Scenariusz opracował zespół kierowany przez Katarzynę Śliwińską-Kłosowicz. Za reżyserię odpowiada z kolei Xawery Żuławski. Pierwszy odcinek "Diagnozy" zostanie wyemitowany 5 września o 21:30.

"Drzewa marzeń" to kolejny w ofercie TVN program, w którym główną rolę odegrają dzieci. Reality-show oparte na formacie "The Wishing Tree" będzie ukazywać uczniów szkół podstawowych, którzy zostaną poproszeni o wskazanie wyjątkowych osób zasługujących na spełnienie ich najskrytszych marzeń. W roli prowadzącego zobaczymy Mateusza Gesslera. Program zastąpi w paśmie "Ugotowanych", którzy prawdopodobnie powrócą na antenę wiosną 2018 roku. Premiera show 3 września o 18:00.

d2qj9tg

Jesienna ramówka TVN to przede wszystkim powrót wielu lubianych produkcji. Widzowie doczekają się drugiej edycji "Azji Express". Najdroższy program w historii TVN (jego budżet wyniósł około 10 milionów złotych) ponownie zapewni wiele emocji i atrakcji. Tym razem uczestnicy show będą podróżować przez Indie i Sri Lankę. Przypomnijmy, że osoby biorące udział w wyprawie mogą każdego dnia wydać maksymalnie jednego dolara na zapewnienie sobie transportu, pożywienia oraz noclegu. W drugiej odsłonie show udział wezmą Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański i Lucas Hellmann. Premiera 6 września o 21:30.

Prime time ramówki TVN będzie należał do "Milionerów". Popularny teleturniej zaliczył bardzo udany powrót wiosną, więc nic dziwnego, że stacja postanowiła kontynuować emisję formatu. W roli prowadzącego ponownie zobaczymy Huberta Urbańskiego. Nowe odcinki "Milionerów" będą emitowanie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55. Start przewidziano na 5 września.

Innymi ważnymi punktem jesiennej ramówki jest również szósta edycja "MasterChefa". Program będzie można oglądać w każdą niedzielę o 20:00, począwszy od 10 września. Drugiej odsłony doczeka się również kontrowersyjne show "Ślub od pierwszego wejrzenia", które pokazywane będzie w poniedziałki o 22:30 (start 11 września). Widzowie doczekają się również nowych odcinków seriali "Druga szansa" i "Na Wspólnej" oraz popularnych programów - "Kuby Wojewódzkiego", "Mam Talent!" i "Kuchennych rewolucji". Z anteny nie spadają również paradokumenty. W ofercie stacji pozostały "Szkoła", "19+", "Szpital" oraz "Ukryta prawda". Poranki wciąż należeć będą do śniadaniowego pasma "Dzień Dobry TVN". Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z jesiennej ramówki TVN zniknął natomiast program "Top Model".

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qj9tg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qj9tg
d2qj9tg