RozrywkaRamówka TVN: "Azja Express", "Diagnoza" i "MasterChef" hitami. Co jeszcze zobaczymy jesienią?

Ramówka TVN: "Azja Express", "Diagnoza" i "MasterChef" hitami. Co jeszcze zobaczymy jesienią?

Ramówka TVN: "Azja Express", "Diagnoza" i "MasterChef" hitami. Co jeszcze zobaczymy jesienią?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

03.08.2017 09:01, aktual.: 03.08.2017 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesienna ramówka TVN nie zaskoczyła. Stacja postawiła na sprawdzone formaty, takie jak "Azja Express", "MasterChef" czy "Milionerzy". Nowościami będą serial "Diagnoza" oraz show "Drzewa marzeń".

Jak co roku ogłoszenie jesiennej ramówki TVN spotkało się z dużym zainteresowaniem mediów. Szczególnie mocno oczekiwano na informacje o najnowszych produkcjach stacji. Tych po wakacji nie zobaczymy jednak zbyt wiele. TVN postawił na sprawdzone formaty, wśród których dominują produkcje rozrywkowe. Nowościami będą serial "Diagnoza" oraz show "Drzewa marzeń".

Pierwsza z wymienionych nowości to 13-odcinkowa historia niejakiej Anny Nowak, która zostaje przyjęta do szpitala w Rybniku. Kobieta traci pamięć i nie jest w stanie przypomnieć sobie kim jest, ani w jakich okolicznościach trafiła na oddział ratunkowy. W roli głównej serialu zobaczymy Maję Ostaszewską. Obsadę uzupełniają m.in. Maciej Zakościelny, Magda Popławska, Sonia Bohosiewicz, Antoni Królikowski i Aleksandra Konieczna. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke. Scenariusz opracował zespół kierowany przez Katarzynę Śliwińską-Kłosowicz. Za reżyserię odpowiada z kolei Xawery Żuławski. Pierwszy odcinek "Diagnozy" zostanie wyemitowany 5 września o 21:30.

"Drzewa marzeń" to kolejny w ofercie TVN program, w którym główną rolę odegrają dzieci. Reality-show oparte na formacie "The Wishing Tree" będzie ukazywać uczniów szkół podstawowych, którzy zostaną poproszeni o wskazanie wyjątkowych osób zasługujących na spełnienie ich najskrytszych marzeń. W roli prowadzącego zobaczymy Mateusza Gesslera. Program zastąpi w paśmie "Ugotowanych", którzy prawdopodobnie powrócą na antenę wiosną 2018 roku. Premiera show 3 września o 18:00.

Jesienna ramówka TVN to przede wszystkim powrót wielu lubianych produkcji. Widzowie doczekają się drugiej edycji "Azji Express". Najdroższy program w historii TVN (jego budżet wyniósł około 10 milionów złotych) ponownie zapewni wiele emocji i atrakcji. Tym razem uczestnicy show będą podróżować przez Indie i Sri Lankę. Przypomnijmy, że osoby biorące udział w wyprawie mogą każdego dnia wydać maksymalnie jednego dolara na zapewnienie sobie transportu, pożywienia oraz noclegu. W drugiej odsłonie show udział wezmą Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański i Lucas Hellmann. Premiera 6 września o 21:30.

Prime time ramówki TVN będzie należał do "Milionerów". Popularny teleturniej zaliczył bardzo udany powrót wiosną, więc nic dziwnego, że stacja postanowiła kontynuować emisję formatu. W roli prowadzącego ponownie zobaczymy Huberta Urbańskiego. Nowe odcinki "Milionerów" będą emitowanie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55. Start przewidziano na 5 września.

Innymi ważnymi punktem jesiennej ramówki jest również szósta edycja "MasterChefa". Program będzie można oglądać w każdą niedzielę o 20:00, począwszy od 10 września. Drugiej odsłony doczeka się również kontrowersyjne show "Ślub od pierwszego wejrzenia", które pokazywane będzie w poniedziałki o 22:30 (start 11 września). Widzowie doczekają się również nowych odcinków seriali "Druga szansa" i "Na Wspólnej" oraz popularnych programów - "Kuby Wojewódzkiego", "Mam Talent!" i "Kuchennych rewolucji". Z anteny nie spadają również paradokumenty. W ofercie stacji pozostały "Szkoła", "19+", "Szpital" oraz "Ukryta prawda". Poranki wciąż należeć będą do śniadaniowego pasma "Dzień Dobry TVN". Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z jesiennej ramówki TVN zniknął natomiast program "Top Model".

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także