Trwa ładowanie...

"The Voice Senior" pobiło konkurencję. Kolejny sukces TVP

"The Voice Senior", wyjątkowa edycja popularnego talent show dla piosenkarzy po 60 roku życia, zdeklasowała konkurencję, notując doskonałą oglądalność już po pierwszym odcinku. Wynikami podzielił się w mediach społecznościowych prezes TVP, komentując: "Piękni ludzie, prawdziwe historie i emocje"

"The Voice Senior" pobiło konkurencję. Kolejny sukces TVPŹródło: Materiały prasowe
d7tqfsg

"The Voice Senior" prowadzi Marta Manowska wraz z Tomaszem Kammelem. Jurorami są Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk.

Z wypowiedzi Manowskiej i Kammela wynikało, że produkcja spodziewała się chwil wzruszenia w show. Jednak zamiast rzewnych historii sprzed lat usłyszeliśmy opowieści ludzi, którzy chcą być aktywni, mają swoje pasje i odwagę, by wystąpić przed milionami widzów.

The Voice Senior
Edycja 1
Edycja I
Edycja pierwsza
Przesluchania w ciemno
18.07.2019
Alicja Majewska
Andrzej Piaseczny
Waldemar Wisniewski
 WP.PL / Uczestnicy i jurorzy The Voice Senior
The Voice Senior Edycja 1 Edycja I Edycja pierwsza Przesluchania w ciemno 18.07.2019 Alicja Majewska Andrzej Piaseczny Waldemar Wisniewski Źródło: WP.PL / Uczestnicy i jurorzy The Voice Senior

Repertuar w całości należał do minionych dekad, co może być jednocześnie i plusem, i minusem dla potencjalnego widza. Dynamikę show próbowali zwiększyć nieco jurorzy, spontanicznie tańcząc czy śpiewając z uczestnikami. Ci ostatni jednak na pewno ujmą widzów swoją autentycznością i świeżością.

d7tqfsg

Pierwszy odcinek mocno przypadł do gustu widzom, o czym prezes TVP Jacek Kurski poinformował jeszcze tego samego wieczoru na Twitterze.

"Ten moment gdy misja (w najpiękniejszej postaci) bije rekord oglądalności. Debiut Voice Senior 7 grudnia: 4 mln, w piku 4,41 mln! Piękni ludzie, prawdziwe historie i emocje. Nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń, na Miłość i odzyskanie radości życia. Dziękuję."

Oglądaliście "The Voice Senior"?

d7tqfsg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7tqfsg