Trwa ładowanie...
ycipk-1gt12e

"The Voice Senior" pobiło konkurencję. Kolejny sukces TVP

"The Voice Senior", specjalna edycja popularnego talent show dla ludzi po 60 roku życia, zdeklasowała konkurencję, notując doskonałą oglądalność już po pierwszym odcinku. Wynikami podzielił się w mediach społecznościowych prezes TVP, komentując: "Piękni ludzie, prawdziwe historie i emocje"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wynikami oglądalności "The Voice Senior" podzielił się na Twitterze rozradowany Jacek Kurski
Wynikami oglądalności "The Voice Senior" podzielił się na Twitterze rozradowany Jacek Kurski (AKPA)
ycipk-1gt12e

"The Voice Senior" prowadzi Marta Manowska wraz z Tomaszem Kammelem. Jurorami są Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk.

Z wyuczonych wcześniej wypowiedzi Manowskiej i Kammela wynikało, że produkcja spodziewała się chwil wzruszenia w show. Jednak zamiast rzewnych historii sprzed lat usłyszeliśmy opowieści ludzi, którzy chcą być aktywni, mają swoje pasje i odwagę, by wystąpić przed milionami widzów. Repertuar w całości należał do minionych dekad i to z pewnością będzie minusem tego formatu. Dynamikę show próbowali zwiększyć nieco jurorzy "spontanicznie" tańcząc czy śpiewając z uczestnikami. Ci na pewno ujmą widzów swoją autentycznością i świeżością.

Pierwszy odcinek skusił widzów, bo prezes TVP, Jacek Kurski już zaciera ręce i cieszy się na Twitterze:

ycipk-1gt12e

"Ten moment gdy misja (w najpiękniejszej postaci) bije rekord oglądalności. Debiut Voice Senior 7 grudnia: 4 mln, w piku 4,41 mln! Piękni ludzie, prawdziwe historie i emocje. Nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń, na Miłość i odzyskanie radości życia. Dziękuję."

Oglądaliście "The Voice Senior"?

ycipk-1gt12e

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1gt12e

ycipk-1gt12e
ycipk-1gt12e