"The Voice of Poland". Widzowie niszczą show TVP. "Dno rozrywkowe"

Justyna Steczkowska jest jedną z trenerek "The Voice of Poland"
Justyna Steczkowska jest jedną z trenerek "The Voice of Poland"
Źródło zdjęć: © fot. TVP

22.10.2023 09:10, aktual.: 22.10.2023 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku "The Voice of Poland" widzowie oglądali kolejne bitwy. Dość powiedzieć, że nie byli zachwyceni tym, co zobaczyli. W mediach społecznościowych roi się od negatywnych komentarzy na temat decyzji Justyny Steczkowskiej i samego programu.

Justyna Steczkowska nie miała łatwego zadania w sobotnim odcinku "The Voice of Poland". Po Lanberry i Marku Piekarczyku musiała wybrać spośród 15-osobowego zespołu czterech szczęśliwców, którzy zaśpiewają w odcinkach na żywo, co przedłuży ich szansę na wygranie programu. A nagrodą jest kontrakt płytowy oraz 50 tys. złotych.

Ostatecznie do nokautów przeszło pięć osób: Oliwia Skrzypczyk, Bartek Michniewicz, Zuzia Janik, Maja Walentynowicz i Max Miszczyk. Steczkowska zdecydowała, że z programu odpada Janik. I sądząc po reakcjach widzów w mediach społecznościowych, ta decyzja trenerki bardzo się im nie spodobała. Nie mogli zrozumieć, dlaczego przeszedł Bartek, który zaliczył dużą wpadkę przy śpiewaniu "Another Love" Toma Odella, zapominając tekstu i zastępując go w zamian słowami… "fucking love".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Zuza była najlepsza z drużyny Justyny, nie mogę zrozumieć tego wyboru o wyrzuceniu Zuzy…. Taki talent", "Czy naprawdę Zuzia przegrała z typem, który całkowicie zniszczył piękne 'Another Love'?", "Serio, jak można tak rozwalić utwór i jeszcze wygrać z takim talentem?", "Porażka z tym programem, odpadają same najlepsze głosy. Zuzia najlepiej zaśpiewała z całej piątki", "Justyna, poważnie? Bartek spi…zył cały piękny utwór, pomylił słowa, źle wszedł. Jak można śpiewać tylko ‘fucking love’ i przejść?! Kurde, to jest żenada, chłop nie umie udźwignąć występu, niszczy przepiękny utwór i przechodzi dalej. Justyna, poważnie?!" - pisali internauci.

U wielu widzów emocje były tak duże, że skrytykowali nie tyle decyzję Steczkowskiej, co cały program. "To jest dla mnie koniec 'The Voice'. Żenujące, powinniście się wstydzić", "Dno rozrywkowe", "Prosimy o poziom muzyczny", "Ten program to porażka. Lansuje trenerów. Na niektórych już nie da się patrzeć. Sam plastik" - napisali w sieci.

Co ciekawe, Bartek pod komentarzami internautów na instagramowym profilu "The Voice of Poland" przepraszał ich za to, że zapomniał tekstu. "Zrypałem po całości, stres mnie zabił" - napisał.

Media, zakupy, reklama – Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o horrorach, które bawią, strasząc, wspominamy ekranizacje lektur, które chcielibyśmy zapomnieć, a także spoglądamy na Netfliksowego "Beckhama", bo jak tu na niego nie patrzeć? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (240)
Zobacz także