Trwa ładowanie...
03-11-2016 12:15

"The Voice of Poland": walkę na żywo czas zacząć!

Za nami już 14 odcinków, kilkadziesiąt przesłuchanych osób, wiele wzruszeń i dramatycznych chwil. Teraz 16 najlepszych osób po raz pierwszy zmierzy się z emocjami związanymi z odcinkami na żywo, a trenerzy z trudnymi decyzjami. Na scenie obok uczestników wystąpią też wyjątkowi goście.

d2epaqc
d2epaqc

W siódmej edycji "The Voice of Poland" o najlepszy głos w Polsce walczy Natalia Kukulska, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz duet Tomson i Baron. Do odcinków Live dostało się 4 zawodników z każdej drużyny. Maria Sadowska pokieruje Kasią Góras, Mateuszem Guzowskim, Eweliną Przybyłą i Agą Damrych. Andrzej Piaseczny stoczy walkę o zwycięstwo w drużynie z Łukaszem Bąkowskim, Samim Harbem, Anią Waszkiewicz i Mateuszem Grędzińskim. Tomson i Baron poszukają najlepszego głosu w Polsce, wybierając spośród Marceliny Mróz, Filipa Lato, Tomasza Trzeszczyńskiego i Weronika Curyło. Natalia Kukulska swoje pierwsze odcinki na żywo przeżyje z Anią Karwan, Damianem Rybickim, Patrykiem Wasilewskim i Olgą Barej.

Uczestnikom podczas odcinków na żywo będzie towarzyszyć nie jak dotąd, duet Tomasz Kammel i Maciej Musiał, ale trio - do grona prowadzących dołączy Barbara Kurdej-Szatan. Oprócz trenerów i uczestników siódmej edycji "The Voice of Poland" widzowie zobaczą na scenie gości specjalnych – gwiazdy światowego formatu oraz uczestników poprzednich edycji. W pierwszym odcinku na scenie wystąpi Anne Marie – brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. Wokalistka zaśpiewa swoją piosenkę "Alarm", która ma już prawie 14 milionów wyświetleń na YouTube i podbija polskie listy przebojów. Ale to nie koniec – widzowie mogą liczyć też na drugi występ specjalny. Na scenę "The Voice of Poland" powróci Damian Ukeje – zwycięzca pierwszej edycji programu. W trakcie występu zaprezentuje swój autorski materiał.

Przypomnijmy, że już w pierwszym odcinku z każdej drużyny odpadnie jeden uczestnik. Przed trenerami więc bardzo trudne decyzje. Starcie na żywo obejrzycie w telewizyjnej Dwójce w sobotę o 20.05. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj. Więcej informacji na temat programu możecie znaleźć pod adresem voice.tvp.pl.

The Voice of Poland, TVP2
Źródło: The Voice of Poland, TVP2
d2epaqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2epaqc