Trwa ładowanie...
07-10-2016 17:37

"The Voice of Poland": takich bitew jeszcze nie było!

W sobotę, 8 października, w „The Voice of Poland” rusza kolejny etap wokalnych pojedynków. Z ringu po każdej bitwie zejść może tylko jeden zwycięzca. Przegrany odpada z programu chyba że… któryś z Trenerów go ukradnie. Na tym jednak nie koniec emocji – „ukradziony” uczestnik trafia bowiem na tzw. gorące krzesło!

"The Voice of Poland": takich bitew jeszcze nie było!Źródło: The Voice of Poland, TVP2
djn2r5l
djn2r5l

Nowa edycja „The Voice of Poland” obfituje w liczne nowości i niespodzianki. Tym razem podczas „Przesłuchań w ciemno” trenerzy do swoich drużyn wzięli aż 13 osób. Do rywalizacji o najlepszy głos w Polsce stanęli – Maria Sadowska, Natalia Kukulska, Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny. Było o co walczyć, a wszystkie argumenty były dozwolone: „Kto sprzedał najwięcej płyt?”, „Kto pośród tego grona ma najwięcej przebojów?”, „Kto doprowadził do finału poprzednich uczestników”, „Kto wypromował gwiazdy poprzednich edycji?” - tak targowali się przed uczestnikami. Teraz okaże się, który z trenerów skompletował najlepszą drużynę.

Etap bitew przyniesie kolejne wielkie emocje, ale też zmiany w formule. Nerwy uczestników i trenerów zostaną wystawione na ciężką próbę, ci drudzy będą musieli wykazać się nie lada taktyką. Po każdej bitwie ring opuści jeden zwycięzca i jeden przegrany. Pokonany uczestnik opuszcza program, chyba że… któryś z trenerów go ukradnie. To jednak nie gwarantuje uczestnikowi przepustki do odcinka "nokaut". „Ukradziony” wokalista trafia bowiem na tzw. gorące krzesło. Jeżeli dany trener zdecyduje się ukraść kolejną osobę, poprzednik zwalnia mu miejsce i odpada z programu. Emocji dodaje fakt, że każdy z trenerów ma prawo dokonać kradzieży… aż trzykrotnie! W trakcie show gwarantowany jest także prawdziwy koncert przebojów. Zobaczcie, co w sobotę będą śpiewać uczestnicy.

"Treasure" Bruno Mars
"Stay" Rihanna
"W pięciu smakach" Brodka
"Lush Life" Zara Larsson
"Karmelove" Marcelina i Piotr Rogucki
"Cool Me Down" Margaret
"W głowie" Ania Dąbrowska
"Endless Love" Luther Vandross i Mariah Carey

Kto spośród utalentowanych wokalistów, biorących udział w programie, obronną ręką wyjdzie z zaciętej rywalizacji i dotrze do odcinków na żywo? O tym przekonacie się, śledząc kolejne odcinki „The Voice of Poland”. Emitowane są w każdą sobotę o godz. 20:05 na antenie TVP2. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj. Więcej informacji o programie znajdziecie pod adresem voice.tvp.pl.

The Voice of Poland, TVP2
Źródło: The Voice of Poland, TVP2

Zobacz także: Andrzej Piaseczny chciałby znów nagrywać z Kukulską

djn2r5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djn2r5l