Trwa ładowanie...
The Voice of Poland
28-09-2016 13:18

"The Voice of Poland": pierwszy duet siódmej edycji

Sebastian Wojtczak i Daniel Rychter to pierwszy duet jaki wystąpi w siódmej edycji "The Voice of Poland". Jak się odnajdą na scenie? Kogo z jurorów wybiorą?

d22m0v9

Wspólnie mają 58 lat, ale poznali się 5 lat temu i od tamtej chwili są nierozłączni: zarówno na scenie, jak i w życiu codziennym i zawodowym. Ich pasje to cały wachlarz możliwości: od musicalu, przez podróże, po gotowanie i... jedzenie. W „The Voice of Poland” zaśpiewali piosenkę zespołu Queen „These Are The Days Of Our Lives” – utwór napisany przez Rogera Taylora w hołdzie swoim dzieciom.

Jednak nie tylko oryginał zachwyca, wykonanie chłopaków spotkało się z wielkim entuzjazmem trenerów, a oni stali się pierwszym duetem 7. edycji „The Voice of Poland”. Czy przemówią do nich argumenty Andrzeja Piasecznego, że to on – z całego składu trenerskiego – sprzedał najwięcej płyt? A może wybiorą Marię Sadowską i wspólne koncertowanie? Czy świadomi sukcesu rodzeństwa Skibów wybiorą Tomsona i Barona? Tego dowiecie się z kolejnych odcinków show!

"The Voice of Poland" możecie oglądać w każdą sobotę w telewizyjnej Dwójce o 20.05. Więcej informacji na temat programu znajdziecie pod adresem voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

The Voice of Poland, TVP2
Źródło: The Voice of Poland, TVP2
The Voice of Poland, TVP2
Źródło: The Voice of Poland, TVP2
d22m0v9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22m0v9