Trwa ładowanie...
Iwona Nowacka
16-09-2016 10:22

"The Voice of Poland": Mateusz Guzowski o udziale w programie

Wokalista zaśpiewał utwór "Poza logiką" i został jednym z uczestników siódmej edycji "The Voice of Poland". W rozmowie z WP zdradził, dlaczego zdecydował się na udział w programie.

"The Voice of Poland": Mateusz Guzowski o udziale w programieŹródło: Facebook.com
d2p6zgt
d2p6zgt

Dlaczego postanowiłeś wziąć udział w "The Voice of Poland”?
Stwierdziłem, że do trzech razy sztuka. Chce spełniać swoje marzenia, nagrać płytę i dlatego tutaj jestem. Wcześniej występowałem w "X Factor”. To był mój pierwszy "program na poważnie”. Miałem wtedy zaledwie 16 lat i wszystko było nowe. Jako tak młoda osoba doszedłem do drugiego dnia bootcampu, co już było dużym osiągnięciem. To sprawiło, że postanowiłem pójść dalej i zgłosiłem się do kolejnego programu - "Mam talent”. Tam zająłem trzecie miejsce. Teraz, bogatszy o te doświadczenia wybrałem "Voice”.

Jest wiele programów muzycznych. Co wyróżnia "The Voice of Poland"?
"Voice” jest najlepszym programem muzycznym w Polsce. Tutaj nie ma nic do gadania. Tu są najlepsze osoby, które śpiewają super, na bardzo wysokim poziomie.

Nie boisz się konkurencji?
Nie, chociaż jest ogromna i wszyscy śpiewają niesamowicie. Buduje mnie, że ja, jako amator jestem tutaj wśród najlepszych.

Na przesłuchaniach w ciemno odwróciły się dwa fotele. Miałeś dylemat kogo wybrać? Marysię czy Natalię?
Bardzo cieszyłem się, że Natalia też się odwróciła, bo bardzo ją cenię za to co robi, jaką jest osobą. Zawsze jednak chciałem iść do Marysi. Jak oglądałem "Voice” i widziałem, jaka była sympatyczna dla uczestników, jak z nimi pracowała, to chciałem być jednym z nich. To spowodowało, że właśnie ją wybrałem. Nie myślałem, że mógłbym być w innej drużynie. Chciałem tylko do Marysi i liczyłem, że się odwróci.

d2p6zgt

Jak wygląda współpraca z Marią Sadowską?
Mam już za sobą etap "bitwy”. Współpraca wyglądała cudownie. Marysia powiedziała, jak mamy zaśpiewać, jak ruszać się na scenie, gdzie popełniamy błędy. Przyłożyła się do tego, żeby nam pomóc w występie.

Uważasz, że jesteś gotowy, aby zająć się muzyką na poważnie?
Tak. Teraz, jako 20-latek jestem w najlepszym wieku, żeby rozpocząć karierę. Mam nadzieję, ze ten program pomoże mi nagrać płytę.

Jaki będzie twój debiutancki krążek?
Czuję się najlepiej w balladach, przy pianinie, gitarze. Na mojej płycie nie zabraknie jednak kawałków typowo popowych, takich do potańczenia. Znajdzie się tam różnorodna muzyka.

"The Voice of Poland" możecie oglądać w soboty w telewizyjnej Dwójce o 20.05. Więcej informacji na temat programu znajdziecie na voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com
d2p6zgt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p6zgt