Trwa ładowanie...

"The Voice Of Poland": Alicja Szemplińska faworytką do zwycięstwa! Kim jest finalistka programu?

Alicja Szemplińska jest typowana do zwycięstwa 10. edycji "The Voice Of Poland". Młoda wokalistka w przeszłości poczuła już smak wygranej.

Share
"The Voice Of Poland": Alicja Szemplińska faworytką do zwycięstwa! Kim jest finalistka programu?
Źródło: East News
d2mwsiu

Alicja Szemplińska dostała się do finału 10. edycji "The Voice Of Poland". Potencjalna wygrana w programie nie będzie dla niej nowym doświadczeniem. 19-letnia wokalista poznała już bowiem smak zwycięstwa. Udało jej się wygrać muzyczne show "Hit Hit Hurra!" w 2014 r.

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na dalszej edukacji oraz szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona.

d2mwsiu

Po pięciu latach od zwycięstwa w "Hit Hit Hurra!", Szemplińska zagrała na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Jej występ wzruszył samą Edytę Górniak, która stwierdziła, że chciałaby mieć taką córkę.

Niedawno plotkowano, że finalistka show wpadła w oko Maciejowi Musiałowi. Młody aktor miał rzekomo podrywać Alicję na planie muzycznego formatu.

Alicja Szemplińska dostała się do finału wraz z Tomaszem Seibertem, Darią Reczek oraz Damianem Kulej. Finał "The Voice Of Poland" będzie można obejrzeć w sobotę 30 listopada o 20:05 na antenie TVP 2.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland: Michał Szpak mówi na kogo glosować

d2mwsiu

Podziel się opinią

Share
d2mwsiu
d2mwsiu