Trwa ładowanie...
ycipk-rxh2cl

"The Voice of Poland": Zwyciężczyni "Hit Hit Hurra!" w 10. edycji. Zobaczcie, jak się zmieniła

Alicja Szemplińska wygrała muzyczne show "Hit Hit Hurra!" w 2016 r. Teraz młoda wokalistka zaśpiewa na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Szemplińska wyśpiewała zwycięstwo w "Hit hit hurra"
Alicja Szemplińska wyśpiewała zwycięstwo w "Hit hit hurra" (Materiały prasowe)
ycipk-rxh2cl

- Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką - wyznała wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku "Hit Hit Hurra!", w którym Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce "Listen" i, decyzją widzów, wygrała całe show!

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na nauce i szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-rxh2cl

Odmieniona i pełnoletnia już Alicja wykonała "Scars to Your Beautiful", którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, odwrócili się pozostali muzycy.

Zobaczcie wideo:

Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Alicja Szemplińska? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

ycipk-rxh2cl
Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-rxh2cl

ycipk-rxh2cl
ycipk-rxh2cl