Talent Show"The Voice of Poland": Zwyciężczyni "Hit Hit Hurra!" w 10. edycji. Zobaczcie, jak się zmieniła

"The Voice of Poland": Zwyciężczyni "Hit Hit Hurra!" w 10. edycji. Zobaczcie, jak się zmieniła

"The Voice of Poland": Zwyciężczyni "Hit Hit Hurra!" w 10. edycji. Zobaczcie, jak się zmieniła
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Urszula Korąkiewicz

06.09.2019 18:17, aktual.: 06.09.2019 18:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Szemplińska wygrała muzyczne show "Hit Hit Hurra!" w 2016 r. Teraz młoda wokalistka zaśpiewa na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland".

- Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką - wyznała wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku "Hit Hit Hurra!", w którym Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce "Listen" i, decyzją widzów, wygrała całe show!

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na nauce i szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury.

Obraz
© Materiały prasowe

Odmieniona i pełnoletnia już Alicja wykonała "Scars to Your Beautiful", którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, odwrócili się pozostali muzycy.

Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Alicja Szemplińska? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Obraz
© Materiały prasowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także