Trwa ładowanie...
d296fgy

"The Voice Kids": Roksana Węgiel ma konkurentkę

Roksana Węgiel, 15-latka, która w 2018 r. wygrała "The Voice Kids", a także Eurowizję dla dzieci, ma konkurentkę. I mowa wcale nie o Viki Gabor, a całkiem nowej młodziutkiej, utalentowanej wokalistce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel ma konkurencję
Roksana Węgiel ma konkurencję (ONS.pl)
d296fgy

W najnowszym odcinku "The Voice Kids" pojawiła się Gabriela Coutinho - urocza nastolatka z długimi włosami, skromna, ale szalenie utalentowana. Natychmiast skradła serca jurorów. Podczas przesłuchań w ciemno sprawiła, że wszystkie fotele odwróciły się w jej kierunku. Dziewczyna ma 13 lat, czyli tyle, ile miała Węgiel, gdy wygrała show TVP2. Od Roksany Węgiel różni ją to, że jest w połowie Polką. W żyłach Gabrieli płynie bowiem również portugalska krew.

Coutinho w "The Voice Kids" zaśpiewała hit Tori Kelly. Jurorzy byli oczarowani. Ponieważ wszyscy chcieli przygarnąć ją pod swoje skrzydła, na oczach widzów rozegrała się mała walka o zdolną piosenkarkę. Ostatecznie dziewczyna wybrała Dawida Kwiatkowskiego jako swojego mentora.

Jacek Kurski o sukcesach Roksany Węgiel i Viki Gabor: "TVP stworzyło idealne warunki rozwoju"

Gabriela dobrze wie, że ma talent. Nie bez powodu śpiewa w Studiu Artystycznym Buffo. 13-latka nie tylko ma głos równie dobry jak Węgiel, ale przypomina swoją koleżankę po fachu też z wyglądu. Przynajmniej tak uważają jej fani.

d296fgy

Podziel się opinią

Share
d296fgy
d296fgy