Trwa ładowanie...
d43cqup
Informacja prasowa
Talent Show

"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski wyznał co sądzi o Cleo

Dawid Kwiatkowski zdobył się na odwagę, aby powiedzieć Cleo, co o niej myśli. Już teraz możecie zobaczyć to w naszym wideo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Baron, Dawid Kwiatkowski, Cleo i Tomson - jurorzy "The Voice Kids"
Baron, Dawid Kwiatkowski, Cleo i Tomson - jurorzy "The Voice Kids" (tvp, Fot: Jan Bogacz)
d43cqup

Dawid Kwiatkowski i Cleo od dwóch edycji zasiadają na obracanych fotelach w programie "The Voice Kids". Podczas nagrań 3. edycji, którą możemy oglądać obecnie w TVP2, młody wokalista zdecydował się na odważne wyznanie na temat Cleo.

- Chciałbym powiedzieć coś, czego jeszcze nie mówiłem - zaczął bardzo tajemniczo Dawid Kwiatkowski, po czym ruszył w stronę trenerki muzycznego show.

Posłuchajcie fragmentu rozmowy Cleo i Dawida:

- No zaczyna się. Co tam? - powiedziała rozbawiona wokalistka nie spodziewając się tego, co za chwilę usłyszy z ust kolegi.

d43cqup

Zobacz też: "The Voice Kids": 13-latek objawieniem programu. Trenerzy wróżą mu wygraną

- Odkąd pojawiłaś się w programie, naprawdę stałem się twoim wielkim fanem. Mówię to z całego serca. Uwielbiam spędzać z tobą czas, uwielbiam twoje piosenki. Nigdy tego nie mówiłem, ale to jest prawda - wyznał Dawid, po czym w studiu "The Voice Kids" rozległy się gromkie brawa.

Cała sytuacja miała miejsce tuż po występie 14-letniej Emilki Sentkowskiej, której występ będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Zobacz też: "The Voice Kids 3". Cleo popłakała się na wizji! Poruszający występ Kingi Wołoszyn

d43cqup

Podziel się opinią

Share
d43cqup
d43cqup