Trwa ładowanie...
d3k9jyw
"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski panicznie boi się latać

"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski panicznie boi się latać

Podróże samolotem są największą traumą trenera "The Voice Kids". Na planie programu Dawid Kwiatkowi wyznał, że stewardesy i piloci nie mają z nim łatwego życia.
Share
d3k9jyw

Latanie samolotem jest najgorsze na świecie - powiedział Dawid Kwiatkowski podczas nagrań emitowanej właśnie edycji „The Voice Kids”.

W materiale wideo, który możecie zobaczyć już teraz, trener muzycznego programu TVP2 opowiedział o najgorszych momentach podczas podróży samolotem. "Spadam, nie żyję, koniec kariery" - najczarniejsze myśli pojawiają się w głowie muzyka za każdym razem, gdy na pokładzie zapala się kontrolka informująca o konieczności zapięcia pasów. Osobami, które w przestworzach muszą sobie radzić z panicznym strachem Dawida, jest personel pokładowy.

d3k9jyw

- Pani stewardesa jest wzywana średnio raz na dwie minuty - wyjawił trener "The Voice Kids".

Cleo, Tomson i Baron nie kryli zaskoczenia słysząc wyznanie Dawida. Widząc uśmiechy na ich twarzach Dawid przestrzegł ich...

- Nie życzę, żebyś spotkał mnie na pokładzie - oznajmił wokalista, którego już w sobotę o godzinie 20:05 będziemy mogli oglądać w kolejnym odcinku "The Voice Kids”.

Emocjonujący występ w "The Voice Kids”: Cleo nie mogła powstrzymać łez

"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski o swojej ucieczce z domu

d3k9jyw

Podziel się opinią

Share
d3k9jyw
d3k9jyw