Trwa ładowanie...

"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski o swojej ucieczce z domu

Dawid Kwiatkowski, który jest trenerem w show TVP "The Voice Kids", nie należał do najspokojniejszych dzieci. Na planie programu wokalista zdradził, że zdarzyło mu się uciec z domu.

Share
"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski o swojej ucieczce z domu Źródło: tvp, fot: Jan Bogacz
d2sfs6u

W trakcie wielogodzinnych nagrań talent show z udziałem dzieci, trenerzy programu niejednokrotnie wspominali swoje dzieciństwo. Po występie jednej z uczestniczek Dawid wyznał, że mając 13 lat, postanowił udać się w podróż bez wiedzy rodziców.

- Kiedyś uciekłem do Krakowa. Bardzo chciałem zwiedzić to miasto i nie wiedzieć dlaczego, rodzice nie pozwalali mi jechać pociągiem. Na dworcu odebrałem telefon od mamy, której powiedziałem, że jadę nad jezioro, a ona usłyszała głos "Pociąg z Gorzowa do Krakowa wjechał na peron…" - wspominał na planie "The Voice Kids" Dawid Kwiatkowski, którego samotna wycieczka ostatecznie nie doszła do skutku.

Tuż po wyjawieniu sekretu sprzed lat młody artysta zakomunikował wszystkim zebranym w studiu, aby nigdy nie uciekali z domów, bo jest to bardzo niebezpieczne.

d2sfs6u

Przypomnijmy, że w dzisiejszym odcinku "The Voice Kids" poznamy ostateczny skład drużyn Dawida, Cleo, Tomsona i Barona. W każdej z nich znajdzie się 18 uczestników, którzy zaśpiewają w Bitwach, drugim etapie programu.

d2sfs6u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sfs6u
d2sfs6u