Trwa ładowanie...
ycipk-f23s41

"The Crown". Zobacz ostatni zwiastun 3 sezonu. Premiera już za miesiąc

"The Crown" to jedna z najpopularniejszych produkcji platformy Netflix. Zniecierpliwieni fani musieli dosyć długo czekać na powrót serialu. Na szczęście premiera "The Crown" już za miesiąc, tymczasem można obejrzeć ostatni zwiastun 3. sezonu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Crown". Zobacz ostatni zwiastun 3 sezonu. Premiera już za miesiąc
"The Crown". Zobacz ostatni zwiastun 3 sezonu. Premiera już za miesiąc (East News)
ycipk-f23s41

"The Crown" – fabuła i obsada

Trzeci sezon "The Crown" przedstawia kolejną dekadę brytyjskiej monarchii. Tym razem skupimy się na rządach premiera, który piastował ten urząd w latach 1964-1974. Zobaczymy również wydarzenia związane z głośną dekolonizacją Afryki.

Producenci "The Crown" szykują też spore zmiany obsadzie. Obejmie to głównie 4. sezon "The Crown", na ekranie pojawi się postać Margaret Tchatcher, w którą wcieli się Gillian Anderson. Wtedy też poznamy Emmę Corin, czyli odtwórczynię roli Księżnej Diany.

ycipk-f23s41

Fanów Heleny Bonham Carter ucieszy wiadomość, że gwiazda również wystąpi w "The Crown" jako siostra Królowej – Księżniczka Małgorzata.

"The Crown" – zwiastun

Tytułowa królowa również będzie miała nową twarz. Claire Foy zastąpiła laureatka Oscara Olivia Colman. Wielu internautów komentuje, iż rozstaje się z Foy z ciężkim sercem. Jednakże schedę po niej przejmuje równie fenomenalna aktorka. Colman przyznaje, że praca na planie "The Crown" była dla niej nie lada wyzwaniem. Aktorka oprócz nauki dworskiej etykiety musiała również poprawić sposób poruszania się, gdyż jeden z reżyserów powiedział, że gwiazda chodzi jak rolnik.

W ostatnim zwiastunie "The Crown" w końcu zobaczymy Helenę Bonham Carter.

ycipk-f23s41

Zobacz zwiastun trzeciego sezonu "The Crown":

Premiera "The Crown 2" już 17 listopada na platformie Netflix.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-f23s41

ycipk-f23s41
ycipk-f23s41