WP

"The Brain": Polsat pracuje nad polską edycją programu

W "The Brain" rywalizują ze sobą osoby o wybitnych zdolnościach umysłu. Zawodnicy potrafią np. zapamiętać ciąg zaprezentowanych znaków, znaleźć drogę wyjścia z labiryntu, ułożyć kostkę Rubika bez patrzenia lub wskazać różnice ułożonych obok siebie w pozornie identycznych obrazkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Brain": Polsat pracuje nad polską edycją programu
(Youtube.com)
WP

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, "The Brain" to naukowe talent show, które zadebiutowało w 2011 roku w Niemczech. Widzowie są świadkami zmagań geniuszy. Pokazy uczestników ocenia czteroosobowe jury, a ilość punktów przyznana po występie zdecyduje o awansie do kolejnej rundy lub eliminacji z show. W niektórych krajach to widownia przyznaje punkty, a zaproszone do studia gwiazdy kibicują w czasie wypełniania zadań.

Licencję na produkcję programu posiada Endemol Shine Group. Do tej pory program zrealizowano w Chinach, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Rosji i USA. Format został sprzedany także do Brazylii i Argentyny. Nie wiadomo jeszcze, czy "The Brain” trafi do wiosennej ramówki Polsatu. Jak informują Wirtualnemedia.pl, firma Endemol Shine Polska zrealizowała już próbne zdjęcia, które przedstawiono zarządowi Telewizji Polsat. Portal dodaje, że o pozyskanie tego formatu stara się również Telewizja Polska.

WP

ZOBACZ TAKŻE:

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP