Trwa ładowanie...

"The Brain. Genialny Umysł" - rusza nowy program Polsatu. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

„The Brain. Genialny Umysł” to najnowsza propozycja telewizji Polsat z wiosennej ramówki stacji. Wyjątkowe talent show pokaże uczestników, który udowodnią, że siła ludzkiego mózgu jest wręcz nieograniczona. W programie wystąpią m.in. osoby o perfekcyjnej pamięci, mistrzowie działań matematycznych, a także śmiałkowie z ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami dotyku oraz smaku. W pierwszym odcinku „The Brain. Genialny Umysł” pojawi się uczennica szkoły podstawowej – Martynka, która z niesamowitą szybkością odejmuje i dodaje w pamięci ciąg liczb.
Share
fot. AKPA The Brain. Genialny Umysł
fot. AKPA The Brain. Genialny UmysłŹródło: AKPA
d4d3dhl

Takiego talent show w polskiej telewizji jeszcze nie było. Do tej pory uczestnicy tego typu produkcji chwalili się zazwyczaj talentami natury wokalnej, tanecznej lub sportowej. W „The Brain. Genialny Umysł” pierwsze skrzypce zagrają uczestnicy o wykraczających poza wszelkie standardy zdolnościach umysłowych.

„The Brain. Genialny Umysł” – opis programu

Każdy odcinek „The Brain. Genialny umysł” zaprezentuje popisy pięciu uczestników. W programie wezmą udział zarówno dorośli, jak i dzieci. W studiu telewizyjnym śmiałkowie zaprezentują przed widzami oraz jury niezwykłe zdolności swoich umysłów. Uczestnicy show potrafią m.in. dostrzec minimalną różnicę między dwoma pozornie identycznymi obrazkami lub rozpoznać wskazanego wcześniej dalmatyńczyka z spośród stu innych psów tej samej rasy, kierując się jedynie kształtem łatek na grzbiecie zwierzęcia.

d4d3dhl

Uczestnicy „The Brain. Genialny umysł” powalczą o główną nagrodę pieniężną. Zwycięzcę wyłoni zgromadzona w studiu publiczność oraz jurorzy – Mariusz Pudzianowski, Mateusz Gola, Cezary Żak oraz Anita Sokołowska. W roli prowadzących zobaczymy Agnieszkę Sienkiewicz oraz Jerzego Milewskiego.

Pierwszy sezon „The Brain” składać się będzie z ośmiu odcinków.

„The Brain. Genialny Umysł” – co wydarzy się w pierwszym odcinku?

W pierwszym odcinku „The Brain. Genialny Umysł” pojawi się uczennica szkoły podstawowej – Martynka. Uczestniczka zmierzy się z jurorami w matematycznym pojedynku dodawania i odejmowania w pamięci. Dziewczynka bez problemu poradzi sobie z wyświetlanymi na telebimie działaniami. Jak z kolei wypadną jurorzy? O tym przekonamy się już we wtorkowy wieczór.

„The Brain. Genialny Umysł” – kiedy emisja?

Pierwszy odcinek programu „The Brain. Genialny Umysł” zostanie wyemitowany we wtorek 7 marca o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Show będzie również dostępne po premierowej emisji na platformie Ipla.

d4d3dhl

Podziel się opinią

Share
d4d3dhl
d4d3dhl