Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
18-01-2017 19:59

"The Brain - genialny umysł" już w marcu w Polsacie

Ruszyły zdjęcia do pierwszej polskiej edycji programu "The Brain" - produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie. Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje, ale przede wszystkim niezwykli uczestnicy, których zdolności umysłowe wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu już od marca w Telewizji Polsat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"The Brain - genialny umysł" już w marcu w PolsacieŹródło: Materiały prasowe
d63oi85
d63oi85

"The Brain - genialny umysł" to program, jakiego do tej pory w Polsce nie było. Nowatorski, ukazujący siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami np.: wykorzystaniem siły mięśni. Osoby biorące udział w "The Brain" potrafią m.in.: ekstremalnie szybko zapamiętać i dodać 100 cyfr, rozpoznać jednego ze stu jeden dalmatyńczyków tylko na podstawie wybranej łatki na grzbiecie, wyodrębniać różnicę między pozornie identycznymi obrazkami lub przejść bezbłędnie z zawiązanymi oczami przez gęstą sieć strumieni laserów.

Swoje niesamowite i często nadnaturalne zdolności wykorzystują w różnych dziedzinach. Bohaterowie programu potrafią rozpoznać utwór tylko po samych krokach tancerzy, określić 100 rodzajów piwa jako wskazówkę mając jedynie ich smak, czy też odgadnąć po usłyszanym odgłosie gatunek każdego ptaka. Uczestnicy "The Brain" podejmują wyzwanie w studiu na oczach publiczności oraz jury, którzy wspólnie będą decydować, kto zwycięży. Co tydzień pięć nowych osób o genialnych umysłach będzie walczyć o nagrodę pieniężną, ale wygrać może tylko jedna.

"The Brain" zdobył ogromną popularność w dziewięciu krajach na świecie: Niemczech, Francji, Chinach, Włoszech, Portugalii, Rosji, Brazylii, Hiszpanii oraz USA. W każdym z nich był hitem tzw. primetime'u. Premierowy odcinek francuskiej edycji "The Brain" był najchętniej oglądanym programem i przyciągnął ponad 5 milionów widzów. W Niemczech, gdzie miał swoją premierę w 2011 roku, stał się natychmiastowym liderem. Do dziś powstały tam cztery serie odcinków specjalnych oraz edycja z dziećmi.

W styczniu 2016 roku amerykańska stacja FOX wyemitowała pilotażowy odcinek, który spotkał się z ogromnym entuzjazmem widowni i zapoczątkował produkcję tego formatu. Tym bardziej, że gospodarzem programu jest znany z roli w serialu "Dr House" - Kal Penn, a w jury zasiada m.in. Mike Tyson. Format "The Brain" pochodzi z katalogu Endemol Shine Group i będzie składać się z ośmiu odcinków. Premiera programu w Polsce już w marcu w Telewizji Polsat.

d63oi85

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d63oi85
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d63oi85