Rozrywka"The Brain. Genialny umysł 2": ReZigiusz nowym jurorem. Zastąpi Mariusza Pudzianowskiego

"The Brain. Genialny umysł 2": ReZigiusz nowym jurorem. Zastąpi Mariusza Pudzianowskiego

"The Brain. Genialny umysł 2": ReZigiusz nowym jurorem. Zastąpi Mariusza Pudzianowskiego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.07.2017 08:16, aktual.: 25.07.2017 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popularny Youtuber ReZigiusz dołączył do grona jurorów programu "The Brain. Genialny umysł". Nowe odcinki show zostaną wyemitowane jesienią na antenie Polsatu.

Youtuberzy coraz częściej pojawiają się w produkcjach telewizyjnych. Do grona internetowych twórców, których będziemy mieli okazję zobaczyć również na szklanym ekanie, dołączył ReZigiusz. Vloger i recenzent gier komputerowych został nowym jurorem w programie "The Brain. Genialny umysł". Popularny ReZi zastąpi w show Mariusza Pudzianowskiego.

ReZigiusz, a właściwie Remigiusz Wiegrzoń ma 21 lat i pochodzi z Wodzisławia Śląskiego. Swoją przygodę z Youtube rozpoczął w roku 2009. Jego kanał śledzi blisko 3 miliony internautów, a na Facebooku zdołał zgromadzić ponad milion fanów.

- Będę się starał być młodzieżowym głosem Internetu, choć domyślam się, że przy takich talentach może mi z wrażenia zabraknąć słów. Sam jestem ciekaw, jakie to uczucie widzieć to wszystko na żywo – napięcie, adrenalina, zapewne stres: czy się uda czy nie. Już nie mogę się doczekać! - opowiada przed rozpoczęciem nagrań ReZigiusz.

"The Brain. Genialny umysł" zadebiutował na antenie Polsatu wiosną tego roku. W programie występują osoby, które na oczach widowni oraz jury prezentują niezwykłe możliwości swojego mózgu. Obok ReZiego w składzie sędziowskim zasiądą Cezary Żak, Anita Sokołowska oraz dr Mateusz Gola.

- Jest to nietypowy program jak na polskie realia, który na własne oczy pozwala nam zobaczyć to, co wydaje się niemożliwe. Niepowtarzalne zdolności i odwaga uczestników do podążenia inną od wszystkich ścieżką jest mi tak naprawdę bliska. Gdy 8 lat temu zaczynałem przygodę z Youtubem nie było to jeszcze popularne, a ludzie widząc nastolatka mówiącego w plenerze do kamery po prostu się śmiali. Było to wtedy coś nietypowego, ale na tyle by zaciekawiać wszystkich dookoła. Takie same odczucie mam w przypadku tego programu – talenty, które są w nim prezentowane są na tyle nietypowe, że ciężko uwierzyć w to, co oni wyprawiają na tej scenie. To właśnie dla nich dołączyłem do ekipy, żeby móc z bliska zobaczyć ich zmagania i ich poznać – dodaje nowy juror programu.

Premierowe odcinki drugiej edycji "The Brain. Genialny umysł" zostaną wyemitowane jesienią.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także