Trwa ładowanie...
d2evwtu

"Teoria spisku": Tomasz Sekielski przygotowuje serial dokumentalny o niewyjaśnionych aferach

Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, dziennikarz przygotowuje nowy serial dokumentalny, który będzie poświęcony niewyjaśnionym wydarzeniom z najnowszej historii Polski. Premierowy odcinek, opowiadający o śmierci Andrzeja Leppera, zostanie wyemitowany wiosną na antenie Fokus TV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Teoria spisku": Tomasz Sekielski przygotowuje serial dokumentalny o niewyjaśnionych aferach
(ONS.pl)
d2evwtu

- W serialu będę wracał do różnych tajemniczych, niewyjaśnionych lub nie do końca wyjaśnionych historii, które miały miejsce w Polsce na przestrzeni kilkudziesięciu ostatnich lat. Zadajemy pytania w sprawach, które wciąż budzą wątpliwości - powiedział Tomasz Sekielski w rozmowie z portalem. - _Pierwsza część będzie dotyczyła śmierci Andrzeja Leppera, w drugiej poruszę temat zabójstwa Andrzeja Jaroszewicza. Będzie też odcinek o polskim złocie, które ewakuowano z kraju po wybuchu II wojny światowej _- dodaje.

Zdjęcia do pierwszych odcinków "Teorii spisków" już się rozpoczęły, jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo już, że serial z pewnością trafi do wiosennej ramówki Focus TV i Nowa TV. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl dziennikarz przyznał, że najprawdopodobniej będzie to marzec. Odcinki będą emitowane co tydzień. Za scenariusz i reżyserię "Teorii spisku" odpowiada sam Tomasz Sekielski, który już planuje kontynuację serialu.

- _Zaczynamy od produkcji dziesięciu odcinków, a potem rozpoczynamy prace nad kolejną serią, która też będzie się składała z dziesięciu części o podobnej tematyce _- zapowiedział dziennikarz.

d2evwtu

Sekielski prowadzi też autorski program publicystyczno-reportażowy "Teraz ja" w Nowa TV.

SPRAWDŹ TUTAJnajnowszy program TV!

foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
foto: Daniel Wysocki/ONS (ONS.pl)
Tomasz Sekielski AKPA
Tomasz Sekielski (AKPA)

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Włodarczyk o udziale w "Azja Express"

d2evwtu
d2evwtu

Podziel się opinią

Share
d2evwtu
d2evwtu