Trwa ładowanie...

Tomasz Sekielski znika z TVP

Tomasz Sekielski znika z TVPŹródło: AKPA
d4f6ka7
d4f6ka7

Przypomnijmy, że Tomasz Sekielski był prowadzącym program "Po prostu" od 2013 roku. W wiosennej ramówce format emitowany był w nowym czasie antenowym - TVP1 pokazywała go co dwa tygodnie w czwartki o godz. 22.20.

- Nasza umowa z Telewizją Polską na realizację programu "Po prostu" skończyła się z początkiem czerwca br. Do tej pory nie otrzymaliśmy propozycji nowego kontraktu. Tak czy inaczej podjęliśmy decyzję o tym, że nie chcemy tej umowy przedłużać. Program "Po prostu" na pewno nie pojawi się zatem w jesiennej ramówce TVP1. Chcemy wykorzystać nasz potencjał w innych projektach, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów, ponieważ dopiero prowadzimy wstępne rozmowy na ten temat - powiedział Sekielski w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Nielsen Audience Measurement, średnia widownia wszystkich odcinków "Po prostu" w okresie od 10 marca do 2 czerwca br. wyniosła jedynie 832 tys. osób.

(fot. screen z Twittera)
Źródło: (fot. screen z Twittera)

Przypomnijmy, że Tomasz Sekielski rozpoczął karierę w lokalnym bydgoskim radiu. Potem pracował w Radiu Wawa i Radiu dla Ciebie. Od początku powstania "Faktów" w 1997 roku do października 2006 roku pracował w redakcji, przygotowując materiały reporterskie. Relacjonował m.in. przebieg wojny w Kosowie, zatonięcie okrętu Kursk w okolicach Murmańska. Szacunek środowiska dziennikarskiego zyskał relacjonując obrady pierwszej komisji śledczej - komisji do sprawy afery Rywina. Prowadził także piątkowe wydania "Kropki nad i", jednego z najpopularniejszych programów w telewizji.

d4f6ka7

Był również gospodarzem i autorem programu "100 dni premiera". Pod koniec listopada 2003 roku w TVN24 wraz z Andrzejem Morozowskim rozpoczął prowadzenie sejmowego programu publicystycznego "Kuluary". Pod koniec maja roku 2004 talk-show ten zastąpiło "Prześwietlenie". Od 23 września 2005 roku w duecie z Andrzejem Morozowskim prowadzi w telewizji TVN nowy program "Teraz My!".

Od 4 listopada 2006 roku do 25 stycznia 2008 roku Tomasz Sekielski prowadził w TVN24 swój autorski program - był gospodarzem weekendowych wydań magazynu "24 godziny", jednak z czasem zrezygnował z tego zajęcia w pełni poświęcając się programowi "Teraz My!". W 2005 roku Sekielski otrzymał nagrodę dla najlepszego sprawozdawcy parlamentarnego w kategorii telewizja w konkursie Stowarzyszenia Parlamentarzystów Polskich. Do TVP przeszedł w 2013 roku. Oprócz programu "Po prostu" był w 2014 roku gospodarzem "Woronicza 17" w TVP Info.

Zobacz także: Agata Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"

d4f6ka7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f6ka7