Trwa ładowanie...

Ten uczestnik "Milionerów" zostanie zapamiętany na długo. Wszystko przez jego imię i nazwisko

Uczestnik idzie jak burza. Uwagę zwraca jednak jego imię i nazwisko! W sieci już pojawiły się wpisy na ten temat.

Ten uczestnik "Milionerów" zostanie zapamiętany na długo. Wszystko przez jego imię i nazwiskoŹródło: Materiały prasowe
d2ra2g6
d2ra2g6

W poprzednim odcinku grę rozpoczęła Ania Krasoń z Warszawy. W poniedziałek uczestniczka kontunuowała rozgrywkę, a jako pierwsze usłyszała pytanie za gwarantowane tysiąc zł, z którym poradziła sobie rewelacyjne. Kolejne pytanie sprawiło Ani dużo więcej trudności. Brzmiało ono: "Co Jarosław Kaczyński nazwał symbolem skrajnej głupoty i skrajnej nienawiści"? Uczestniczka poprosił o pomoc publiczność, która wskazała odpowiedź "białe róże". Dzięki osobom zgromadzonym w studiu warszawianka wygrała 2 tys. zł.

Początkowe pytania sprawiły Ani sporo trudności. Następne pytanie dotyczące koloru, który pochodzi od nazwy miasta, także nie należało do najłatwiejszych. Po wykorzystaniu koła ratunkowego 50:50 udało się zaznaczyć poprawną odpowiedź i wygrać 5 tys. zł. Kolejne pytanie dotyczyło języka polskiego. Wydawać by się mogło, że to prościzna dla Ani, która z wykształcenia jest polonistką. Po dłuższym zastanowieniu uczestniczka wskazała poprawną odpowiedź.

Następne pytanie dotyczyło tego, jakie imię przybrał bohater serialu "Młody papież". Ania wykorzystała ostatnie koło ratunkowe i zadzwoniła do męża. Niestety on nie wskazał żadnej odpowiedzi. Uczestniczka postanowiła zaryzkować, ale niestety, nie udało się. Ostateczna wygrana to tysiąc zł.

d2ra2g6

Po krótkich eliminacjach (w których padło pytanie o Krzysztofa Krawczyka)
do gry przystąpił... Krzysztof Krawczyk, który jest muzykiem. Ale od razu zaznaczymy, że nie chodzi o tego słynnego Krzysztofa Krawczyka, którego hity zna i śpiewa cała Polska.

Mężczyzna świetnie poradzil sobie z początkowymi pytania. Dotyczyły one m.in. tego do jakiej gry wystarczy jedna osoba, jakie dwie litery przypomina znak paragrafu, który dokument bywa nazywany lejcami czy, co oznacza sformułowanie "hole in one" i sportowiec, której dziedziny o tym marzy. Krzysztof w tym odcinku wygrał 40 tys. zł i zachował trzy koła ratunkowe. Trzeba przyznać, że gracz idzie jak burza!

d2ra2g6
WP.PL
Źródło: WP.PL

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

d2ra2g6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ra2g6