Trwa ładowanie...
d25lhq2

Wpadka na wizji. Dzieci ekspertów skradły całe show

Praca z domu to dla niektórych jedyne wyjście w dobie koronawirusa. Gorzej, gdy wiążę się to z wystąpieniem w ogólnokrajowej telewizji i ma się pod opieką małe dzieci. Ostatnio w brytyjskiej telewizji dzieciaki dwukrotnie zdominowały programy na żywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka ekspertki skradła jej występ na żywo
Córka ekspertki skradła jej występ na żywo (BBC News)
d25lhq2

Po sieci ciągle krąży nagranie i memy z programu BBC z 2017 r., gdy dzieci komentatora weszły niespodziewanie do jego pokoju i zostały mistrzami drugiego planu. Tak samo jak ich matka, która na oczach widzów wyciągała dzieci z kadru. W dobie pandemii koronawirusa nagrywanie z domu stało się dla gości programów informacyjnych nowym standardem. Jak pokazują ostatnie wydarzenia, nie wszyscy wyciągnęli lekcję z sytuacji sprzed trzech lat.

Do podobnej wpadki z udziałem dziecka znowu doszło niedawno w BBC News. Ekspertka dr Clare Wenham opowiadało widzom o kryzysie wynikającym z pandemii koronawirusa, gdy nagle za jej plecami pojawiła się kilkuletnia córka. Dziewczynka nie była tylko mistrzem drugiego planu, bo niemal weszła mamie na głowę i próbowała nawiązać z nią dialog. Sprawa była bardzo poważna i niecierpiąca zwłoki, bo chodziło o odpowiednie ustawienie rysunku jednorożca.

d25lhq2

Prezenter BBC Christian Fraser był szczerze rozbawiony całą sytuacją. Zachował jednak zimną krew i w pewnym momencie zwrócił się nawet do dziewczynki w sprawie jednorożca. Powiedział także, jak ma na imię, gdy córka ekspertki zaczęła ją o to wypytywać. Widzowie byli zachwyceni postawą prezentera i chwalili go później w komentarzach w mediach społecznościowych.

Nieoczekiwaną wizytę dziecka zaliczyła też Deborah Haynes, która łączyła się z domu ze studiem Sky News. W pewnym momencie do jej pokoju wszedł synek i na oczach widzów zaczął negocjować liczbę ciastek, które może zjeść.

"Państwo z kartonu": zobacz zwiastun nowego serialu Roberta Górskiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25lhq2

Podziel się opinią

Share

d25lhq2

d25lhq2