Trwa ładowanie...

Telewizja WP wyemitowała "Tylko nie mów nikomu". Takiej oglądalności nie spodziewał się nikt

Tomasz i Marek Sekielscy przekazują za darmo licencje do filmu telewizjom i platformom. 16 maja 2019 r. "Tylko nie mów nikomu" premierowo pokazała Telewizja WP, gromadząc przed odbiornikami ponad 170 tys. widzów.
Share
Tomasz Sekielski nie chce czerpać żadnych zysków z filmu
Tomasz Sekielski nie chce czerpać żadnych zysków z filmuŹródło: Forum
d7ugbef

To historyczny rekord zainteresowania w kategorii dokumentów. Film Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" o przypadkach pedofilii w polskim Kościele pokazała premierowo Telewizja WP. Pierwsza emisja miała miejsce w czwartek, 16 maja, o godzinie 23.00. I choć był to późny wieczór film obejrzało ponad 170 tys widzów. Dzięki temu wynikowi dokument Tomasza Sekielskiego był najchętniej oglądaną pozycją w 2019 r. w Telewizji WP.

Zobacz wideo:

Pod wzgledem oglądalności dokument wyprzedził nawet popularny serial, "Ucho Prezesa" ."Tylko nie mów nikomu” obejrzało łącznie 170 080 widzów w targecie podnosząc share pasma 23:00-23:30 o 585% względem czterech poprzednich tygodni (z 0,52% na 3,56%).

d7ugbef

Wstrząsający obraz, w którym ofiary pedofilii w Kościele konfrontują się ze swoimi oprawcami, wywołał ogólnokrajową dyskusję. Świetnie udokumentowane śledztwo dziennikarskie wykazało, że proceder przenoszenia księży pedofilii z parafii do parafii był powszechny i wiedziało o nim wielu zwierzchników kościelnych. Większość ofiar do dziś nie doczekała się sprawiedliwości.

Zobacz też: Bracia Sekielscy zebrali owacje na stojąco. Otrzymali pierwszą nagrodę

Widzowie masowo dziękują Sekielskiemu, że tak rzetelnie poruszył problem pedofilii w Kościele. Dziennikarz odbiera złożone gratulacje i udziela wielu wywiadów, w których mówi o procesie tworzenia filmu. Telewizja WP po raz kolejny wyświetli film w piatek 17 maja o godz. 23.00 oraz w niedzielę 19 maja o północy.

Zobacz też: Tomasz Sekielski i "Tylko nie mów nikomu". Doniesiono do prokuratury ws. bp. Jana Tyrawy

d7ugbef

Podziel się opinią

Share
d7ugbef
d7ugbef