Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Rolnik szuka żony", "Masterchef", "Wkręceni w randkę" [Niedziela, 6.10.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 6 października 2019. W niedzielę w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Rolnik szuka żony", "Masterchef", "Wkręceni w randkę". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show zwrócić uwagę w niedzielę, 6 października 2019.

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Rolnik szuka żony", "Masterchef", "Wkręceni w randkę" [Niedziela, 6.10.2019]Źródło: Youtube.com
d220fhs
d220fhs

"Rolnik szuka żony" – teleturnieje i reality-show na dziś 6.10.2019

Szósta edycja niezwykle popularnego show Telewizji Polskiej. Piątka samotnych rolników szuka swojej drugiej połówki. Pomaga im w tym prowadząca program, Marta Manowska. Uczestnicy selekcjonują swoje przyszłe wybranki serca za pomocą listów, które napływają do nich z całej Polski. Po tym nadchodzi czas spotkań, podczas których uczestnicy programu skonfrontują swoje wyobrażenia z rzeczywistością. Czy uda im się odnaleźć upragnioną miłość?

"Rolnik szuka żony" odcinek 5 – 21:15, TVP 1

"Masterchef" – teleturnieje i reality-show na dziś 6.10.2019

"Masterchef" to kulinarne show, w którym w szranki stają kucharze amatorzy z całej polski. 14 szczesliwych wybrańców walczy o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pienięzną w wysokości 100 tys. zł oraz kontrakt na publikację autorskiej książki kulinarnej. Droga do sławy nie jest jednak łatwa, na drodze stanie im wiele trudnych zadań. Ich zmagania od pierwszego sezonu niezmiennie oceniają znana restauratorka Magda Gessler, francuski mistrz kuchni Michel Moran oraz autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego Anna Starmach

"Masterchef" odcinek 5 – 20:00, TVN

"Wkręceni w randkę" – teleturnieje i reality-show na dziś 6.10.2019

"Wkręceni w randkę" łączy w sobie elementy typowego randkowego show oraz programu "Mamy cię!". W każdym odcinku poznajemy nowego singla, który jest gotowy, aby znaleźć prawdziwą miłość. Mają mu w tym pomóc prowadzący programu "Wkręceni w randkę" (w tej roli zobaczymy Annę Lucińską i Aleksandra Sikorę) oraz przyjaciele bohatera.

d220fhs

To właśnie oni wybierają trzy potencjalne kandydatki i aranżują przypadkowe spotkania z singlem. Następnie przyjaciele wraz z prowadzącymi oglądają wszystko przy pomocy ukrytych kamer. Po trzech randkach bohater "Wkręconych w randkę" staje przed dylematem – którą z poznanych kandydatek chce zabrać na romantyczną wycieczkę?

"Wkręceni w randkę" odcinek 4 – 22:00, TVP 2

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d220fhs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d220fhs